Dragon Knight: Realm Clash
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Dragon Knight: Realm Clash  - це захоплюючий ролевик, в якому потрібно збирати армію для захисту своїх земель, порятунку заручників, участі в пригодницьких квестах.

Гравцеві належить керувати великим військом, але для початку необхідно зібрати його з юнітів трьох класів. Широкий вибір персонажів і обовязкова наявність помічників у кожного дозволяють формувати унікальний загін. Воювати підопічні будуть самостійно в автоматичному режимі. Серед основних завдань користувача фігурують регулярний набір новачків в свою армію і ретельна прокачування давно трудящих бійців. Слід враховувати взаємні обмеження різних типів військ. Рекомендується заздалегідь аналізувати здібності героїв в ракурсі взаємодії всієї команди, вибудовувати оптимальну стратегію.

Вплинути на хід битви можуть приручені дракони, їх запускають для збільшення потужності нападу. Якщо з цих міфічних створінь вдасться зробити ручних вихованців - вони стануть відмінним силовим резервом армії. Місія захисту земель буде лише однією з багатьох. Персонажам також належить вивчати строкаті локації, виявляти заховані скарби. Сміливцям пропонуються і набіги на чужі зони, роль загарбників. А додаткові ресурси будуть корисні незалежно від виду виконуваних завдань. Перемоги на аренах приносять багато цінних бонусів і нагород. Розробники пропонують і битви на кроссерверних майданчиках.

Відмінні риси гри Dragon Knight: Realm Clash:

  • збір війська з метою захисту територій;
  • навчання юнітів, комбінування їх навичок;
  • залучення легендарних особистостей;
  • випробування і пригоди;
  • пошук коштовностей.

Графічне оформлення в мультиплікаційному форматі та барвиста візуалізація залучають естетів. Різноманітність героїв дає можливість створювати оригінальні комбінації військ, підкріплювати їх сили активністю драконів. Користувач може застосовувати часті апгрейди, використовувати круті ресурси і шукати інші непрямі способи впливу на автоматизовані сутички. Якісна стратегія і розрахунок ймовірності різних тактичних маневрів дозволяють головнокомандувачу сподіватися на бажаний результат кожної сутички. Бійці потребують мудрого командира!


Реклама

завантажити Dragon Knight: Realm Clash 2.0.5 для LG L35

Загальна інформація
версія 2.0.5 (5)
дата завантаження 2020-06-07 14:24
Розмір 23.34 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.2+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

змінювати підключення до мережі

Дозволяє програмі змінювати стан під’єднання до мережі.

під’єднуватися до й від’єднуватися від Wi-Fi

Дозволяє програмі під’єднуватися до точок доступу Wi-Fi та від’єднуватися від них, а також вносити зміни в налаштування пристрою для мереж Wi-Fi.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

відображатися над іншими програмами

Дозволяє програмі відображатися поверх інших програм або частин інтерфейсу користувача. Це може заважати користуватися інтерфейсом інших програм або змінювати те, що ви бачите в інших програмах.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

BILLING

BILLING

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/06/08 10:23
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |