Cats & Magic: Dream Kingdom
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Cats Magic: Dream Kingdom  - це милий симулятор, в якому потрібно створити казкове королівство, ідеальне для проживання представників сімейства котячих.

Користувач потрапляє в світ, де раніше все було адаптовано під котів з різними характерами і потребами. Через густий дим та інших проблем персонажі були змушені розбігтися. Необхідно допомогти комусь із хвостатих вирішити заминки, а потім сповістити всіх про можливість повернення в рідне королівство. Така новина як мінімум зацікавить пухнастих героїв. Але для створення комфортної атмосфери доведеться попрацювати: в державі повинні бути фабрики, будинки, салони краси, ресторани. Інфраструктуру доведеться ретельно продумувати.

Розміщення обєктів можливо на будь-яких ділянках локацій. Будинки легко пересуваються, коли виникає ідея про зміну планування. Особливу увагу слід приділити естетиці, королівство нявкаючих тваринний повинно викликати захоплення з першого погляду. Крім стратегії будівель рекомендується приділяти багато часу самим вихованцям, розважати і балувати їх. Гравцеві пропонується багато варіантів пригод для жителів прекрасного держави.

Обовязково враховуйте їхні інтереси при будь-яких масштабних діях. У кожної кішки свій характер, здібності і вимоги до навколишнього простору. Навіть апгрейди у них індивідуальні. Створити комфорт для всіх буде непросто. Але якщо вийде, грайливі створення обовязково віддячать гравця чудовим настроєм і бонусами, отриманими в різних місіях. Ці кошти можна витратити на нові будівлі або поліпшення вже існуючих.

Відмінні риси гри Cats Magic: Dream Kingdom:

  • формування чарівної держави;
  • облаштування територій на свій смак;
  • колекціонування дивовижних тварин;
  • апгрейд вихованців;
  • випробування і місії для хвостатих.

Проект радує строкатим оформленням і казкової сюжетною лінією. Максимально інтуїтивне управління дозволяє легко розібратися з геймплеєм дітям. Завдання нескладні, але різноманітні, завдяки чому захопитися ігровим процесом можна надовго. Кішки постають перед користувачем в цікавих видах, іноді в них можна дізнатися відомих казкових героїв. Спробуйте зібрати велику колекцію фантастичних порід і подарувати їм райські умови для життя!


Реклама

завантажити Cats & Magic: Dream Kingdom 1.5.12602 для LG L35

Нове в цій версії
Hello, Cats & Magic lovers! This update will spice things up for sure!
- Enjoy the new Asian look of the Treasure Hunting Portal - meet the Lunar New Year in style!
- Didn't get a chance to rescue Tinsel? Don't worry! He's coming back in a new Meowcher!
Enjoy your Lunar New Year and make a new elf-cat friend! See you in Catland, Keeper!
Загальна інформація
версія 1.5.12602 (202602)
дата завантаження 2021-01-31 11:43
Розмір 35.72 MB
Український немає
вимоги
андроїд 6.0+
архітектура ARM8
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BILLING

BILLING

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/06/06 12:45
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |