Metaphysics
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Metaphysics  - це рольової платформер, в якому належить битися з монстрами, вивчати тактику поведінки кожного ворога, використовувати різну зброю і знищувати всіх.

Зі списку тварин користувач вибирає собі персонажа і починає небезпечну подорож по майданчиках, густо населеним чудовиськами. Хитромудрого сюжету в геймплеї не передбачено, зате динамічні битви тут буквально всюди. Двомірність графічного оформлення трохи звужує можливості супротивників щодо боку їх появи. Вороги можуть виповзати зверху, з-під землі, ззаду, і іноді спереду. Необхідно безжально атакувати кожного, але шкала можливості нападу не нескінченна. Варто ретельно планувати маневри, стежити за регулярністю відновлення шкали і мінімізувати спонтанність дій.

Знищені монстри залишають після себе монети та інші приємні бонуси. Автоматично в скарбничку вони не впадуть, потрібно цілеспрямовано підбирати кожен елемент. Також у міру проходження рівнів користувачеві пропонуються різноманітні посилення, додатковий втрат, захисні опції, ухилення від ударів та інше. За них треба розплачуватися заробленими раніше ігровими засобами, намагайтеся уважно планувати бюджет, уникати зайвих витрат. З запропонованого асортименту апгрейдів доведеться вибирати найбільш корисні якості. Також монети обмінюються на спорядження, розширення збройового арсеналу.

Відмінні риси гри Metaphysics:

  • винищення чудовиськ на піксельних локаціях;
  • пошук цінних предметів;
  • кумедні антагоністи;
  • великий спектр навичок і поліпшень;
  • відсутність невпинної атаки.

У строкатому піксельному екшені відбувається умовно розділене на голови. Для телепортації в наступну главу потрібно перемогти всіх місцевих монстрів і обійтися незначними пораненнями. Олдскульна стилістика не перешкоджала створенню цікавого ігрового процесу. Управління інтуїтивне, крім трьох стрілок для переміщень і стрибка є клавіша нападу, що дозволяє наносити жорсткий шкоди кожному зустрічному, з якого б боку він не виник. Знайдіть підхід до будь-якого з супротивників, очищайте майданчики від антагоністів віртуозно!


Реклама

завантажити Metaphysics 10 для LG L35

Нове в цій версії
Target SDK Update
Загальна інформація
версія 10 (43)
дата завантаження 2021-07-20 04:07
Розмір 32.42 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

дозволяти отримання багатоадресних пакетів через Wi-Fi

Дозволяє програмі отримувати пакети, надіслані за допомогою групової адресації на всі пристрої в мережі Wi-Fi, а не лише на ваш пристрій. Використовує більше заряду, ніж режим небагатоадресних пакетів.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

BILLING

BILLING

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

Усі додатки BangsFactory на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/06/06 10:41
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |