Earth WARS: Retake Earth
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Earth WARS: Retake Earth  - це прикольний ролевик, в якому гравцеві належить битися з монстрами і атакувати прибульців, щоб подарувати планеті шанс на виживання.

2030-і роки стали переломними для земної кулі, якийсь інопланетянин присвоїв колись квітучу планету. До того часу людей залишилося вкрай мало, але вони мали намір відновити справедливість, вигнати непроханого гостя разом з його соратниками. Головною територією опору став Нью-Йорк. Керований гравцем персонаж повинен виконати роль головного контратакуючого. У проекті є й інші режими з іншими завданнями. Фанати жанру захисту різних будівель можуть перешкоджати нападу прибульців на базу. Також можна виконувати ряд інших масштабних місій.

Користувач спостерігає збоку за тим, що відбувається в двомірному просторі. Сміливого персонажа супроводжують помічники (люди дуже зацікавлені в порятунку планети), але основні дії доведеться виконувати самому. Клавіші стрибка, атаки, пострілу і прискорення допомагають регулювати поведінку підопічного. Геймплей розбитий на рівні, після перемоги над слабкими чудовиськами воїн буде зустрічатися могутніми босами. А успішне бій з ними дозволить перейти до апгрейду навичок і зброї, максимально прокачати перед наступними похмурими і небезпечними пригодами.

Відмінні риси гри Earth WARS: Retake Earth:

  • епічність боротьба з інопланетними істотами;
  • настройка здібностей;
  • формування індивідуального бойового стилю;
  • захист бази, контратака і інші місії;
  • холодна і вогнепальна зброя.

Двомірне графічне оформлення зроблено в темно-сірих тонах з вкрапленнями рожевого і червоного. Битви наповнені спецефектами, але загальна візуалізація досить нудна. Деталізація відсутня, монстри більше схожі на темні купи незрозумілого речовини. Геймплей злегка відштовхує монотонністю дій, навіть з урахуванням різниці самих завдань. Ретро-стилістика зроблена явно ненавмисно, розбавляє нудьгу сюжетна лінія з цікавинками поворотами подій. Якщо хочете розважити себе знищенням інопланетян - ласкаво просимо, місії чекають свого виконавця!


Реклама

завантажити Earth WARS: Retake Earth 1.5.4 для LG L35

Загальна інформація
версія 1.5.4 (154)
дата завантаження 2020-06-04 19:24
Розмір 39.22 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

Усі додатки DAERISOFT на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(2)
1★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/06/05 12:22
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |