Cover Hunter - 3v3 Team Battle
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Cover Hunter - 3v3 Team Battle  - це командний оффлайн-шутер, в якому має бути вбивати антагоністів, захоплювати прапор, утримувати свої позиції в жорстких протистояннях.

Користувач вибирає бажаний режим і виходить на локацію, де ситуація вже загострилася. Там бійця вже чекають двоє соратників, активно борються за спільні цілі. Спектр основних завдань безпосередньо залежить від обраного сюжету, але за будь-яких обставин команду чекають численні зіткнення з ворожим загоном і наступні перестрілки. Часовий період матчу чітко обмежений, таймер зверху вказує, скільки залишилося до завершення місії. Також зверху видно рахунок.

Геймплей трохи нагадує CS, терористи борються з правоохоронцями, можна виступати за будь-яку зі сторін. Після завершення сутички голос за кадром повідомляє, хто виявився переможцем. Також завжди озвучується інформація про продуктивних пострілах, що призвели до загибелі антагоніста. Убитий персонаж може відновлюватися, рахунок вказує на сумарну кількість знищених. Після матчу рекомендується виконати прокачування персонажа, поліпшити існуюче зброю і купити нове. Під час бою можна в будь-який момент відкрити свій весь арсенал і взяти те, що буде найбільш зручним в поточний момент. Тільки варто враховувати, що таймер не зупиняється і діяти потрібно швидко. Додатково дозволяється застосовувати гранати і користуватися аптечкою при необхідності.

Відмінні риси гри Cover Hunter:

  • перестрілки між командами з 3 чоловік;
  • прокачування воїна і зброї;
  • придбання нових інструментів для нападу;
  • різноманітність режимів і завдань;
  • заробіток бонусів.

Розробник надав багато барвистих локацій, зробив якісне кольорове оформлення, але самі карти порівняно спрощені. Система рейтингів дозволяє стежити за рекордами і покращувати власні результати. Завдяки огляду від першої особи посилюється відчуття присутності на майданчику. Звукове оформлення виключає зайві шуми і все, що може перешкоджати концентрації на місії. Призи та бонуси мотивують заходити в гру частіше, цілитися точніше, мінімізувати поранення і втрати представників свого табору. Чи не підведіть соратників!


Реклама

завантажити Cover Hunter - 3v3 Team Battle 1.6.7 для LG L35

Нове в цій версії
1.Fixed Daily Bonus bug.
2.Other bugs fix.
Загальна інформація
версія 1.6.7 (607)
дата завантаження 2021-09-17 22:39
Розмір 58.68 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BILLING

BILLING

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

Усі додатки Free Actions на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/06/05 10:47
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |