Snoop Doggs Rap Empire
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Snoop Doggs Rap Empire  - це захоплюючий симулятор, в якому можна побудувати карєру репера, стати відомим, заробляти гроші на своїй творчості.

Гравець визначається з підлогою і зовнішністю потенційної реп-зірки, а після занурюється в історію з казковими перспективами. Після кількох відмов молодий виконавець хотів опустити руки, але був впевнений, що пізніше ще прийде час для його треків. Раптовий телефонний дзвінок від Снуп Дога моментально змінив плани про пасивність. Голос у трубці говорив, що бачить яскраве майбутнє для такої талановитої особистості. Необхідно приступати до роботи і розвиватися, користуючись підтримкою гуру.

Спочатку персонаж вирушає в студію, комбінує нові біти, набуває інструменти для більш якісного звучання треків. Далі юному даруванню дозволяють виступити на концерті. Після позитивної реакції глядачів можна розраховувати на більш серйозний контракт. Він гарантує отримання регулярних завдань від продюсера та інших обовязкових місій.

Підопічний гравця багато трудиться, щоб утримати марку, планомірно розвиватися, нарощувати популярність. Згодом йому знадобляться помічники. Рекомендується найняти тямущих менеджерів з різноманітними здібностями. Вивчіть історії претендентів, визначитеся, з ким комфортніше взаємодіяти. Рухайтеся вперед, грамотно використовуючи таланти близького оточення.

Відмінні риси гри Snoop Doggs Rap Empire:

  • карєрний ріст під продюсерським крилом Снуп Дога;
  • виступу на концертах;
  • виконання завдань знаменитого репера;
  • придбання музичних інструментів;
  • залучення до роботи талановитих менеджерів.

Проект радує різноманітністю завдань, можливістю накопичувати гроші та інші бонуси. Після отримання досвіду зявляється свобода рішень про напрямки витрат. Герой може навіть купувати обєкти нерухомості, відчути багатство за межами реперської діяльності. Створення пісень відбувається автоматично, якщо персонаж коректно виконує настанови геніального американського продюсера. Досягніть успіху, про який мріють багато зіркові виконавці!


Реклама

Snoop Doggs Rap Empire для LG L35

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/06/03 12:43
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |