Lords Hooray: Island Rush
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Lords Hooray: Island Rush  - це цікава стратегія, в якій має бути вибудовувати наземні війська на островах і боротися з противниками, підбирати до земель на човнах.

Локації є на невеликі ділянки суші, оточені водою. З будь-якого боку до території можуть прийти вороги з метою захоплення острова. Необхідно виставити оборону, знищити непрошених гостей, запобігти нанесенню значних збитків. У розпорядженні гравця два загони під керівництвом досвідчених командирів. Їх здібності потрібно регулярно покращувати, а також набирати в армію новачків для підкріплення. Завдання поступово ускладнюються, вороги стають витривалішими і застосовують нові бойові тактики. Ефективно протистояти антагоністів можна тільки при регулярній прокачування. Особливу увагу варто звернути на озброєння і екіпіровку.

На кожному рівні необхідно відстояти одну площадку. Серед основних факторів враховуються виживання начальників підрозділів і знищення всіх опонентів. Також потрібно стежити за відсутністю пошкоджень на будинках, антагоністи відчайдушно прагнуть зруйнувати кілька присутніх на території будівель. Успішне виконання місії призводить до розблокування наступної локації і отриманні монет для поліпшень. Противники змінюють стандартні нападу, можуть запускати стріли, перебуваючи далеко від суші, атакувати несподіваними способами. Іноді вони проявляють вражаючу витривалість або намагаються отримати перевагу за рахунок чисельності.

Відмінні риси гри Lords Hooray: Island Rush:

  • захист островів від тих, хто підпливає розбійників;
  • унікальні бойові навички командирів;
  • можливість апгрейда умінь;
  • застосування різних видів зброї;
  • корисні ресурси в якості нагороди.

Проект вимагає планування дій і швидкої адаптації до нових умов. Виконуйте грамотну розстановку загонів, давайте їм ефективну зброю та інші предмети для посилення могутності. Можна закликати командира для різкого збільшення чужих втрат або організації більш якісної оборони. Не можна зациклюватися на одному ракурсі огляду, вороги наближаються з різних напрямків. Чим раніше вдасться їх замінити, тим більше часу на продумування тактики. Гарантуйте безпеку володінь і пройдіть всю карту з різноманітними майданчиками!


Реклама

завантажити Lords Hooray: Island Rush 1.0.0(2005212323) для LG L35

Нове в цій версії
fix bugs
Загальна інформація
версія 1.0.0(2005212323) (111)
дата завантаження 2020-05-31 14:08
Розмір 51.73 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
BILLING

BILLING

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/06/01 10:06
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |