Merge Racers
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Merge Racers  - це гоночний клікер, в якому гравцеві належить зєднувати машини для оновлення автопарку і брати участь в змаганнях на крутих трасах.

Гравець потрапляє в невеликий гараж з обмеженим числом місць для свого автопарку. Спочатку доступні залізні коні першого рівня. Пару однакових транспортних засобів можна обєднати і отримати більш потужний екземпляр. Розробник створив близько 30 видів транспорту, до досконалості доведеться йти довго. Зона обєднань займає значну частину екрану, над нею розташовується діорама дороги для гонок. На будь-якій стадії можна поставити туди один зі своїх автомобілів і заробляти монети за заїзди. Схема працює навіть коли користувач виходить з гри, це забезпечує пасивний заробіток.

Також рекомендуємо виїхати на трасу і позмагатися з іншими машинами. Перед першим стартом мила помічниця розповість, яка тактика поведінки прийнятна в змаганнях, покаже нюанси керування автомобілем і взаємодії з суперниками. Можна користуватися опціями прискорень, вони дадуть перевагу перед опонентами. Якщо підібратися до супротивника близько ззаду, а потім різко почати обгін - короткочасне прискорення запуститься автоматично. Ситуацію можна продовжити, якщо за кілька секунд підїхати до наступного суперника і виконати аналогічний обгін.

Відмінні риси гри Merge Racers:

  • розблокування більше 30 автомобілів;
  • обєднання машин для апгрейда;
  • суперництво з звичайними водіями;
  • битви з могутніми босами;
  • активний і пасивний дохід.

Перемоги в гонках дають додаткові гроші, дозволяють відкривати більше автомобілів. Нюанс в тому, що місць в умовному гаражі мало. Необхідно постійно обєднувати прості моделі, щоб очищати простір для нових машин. Повідомлення про брак стоянкових зон може часто виникати на екрані.

У проекті складова клікера добре поєднана з гонками. Користувач самостійно вибирає, на якому напрямку зосередитися, який вид доходу краще. Чіткі цілі і відсутність монотонності приваблює надовго. Спробуйте розблокувати саму ефектну тачку з приголомшливими характеристиками!


Реклама

завантажити Merge Racers 1.092 для LG L35

Нове в цій версії
64bit support
Загальна інформація
версія 1.092 (32)
дата завантаження 2020-05-30 11:24
Розмір 36.16 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BILLING

BILLING

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/05/31 12:22
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |