The Battle Cats
4.4 (4)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра The Battle Cats  - це котяча казуалки, в якій неординарні бійці беруть участь в битвах стінка на стінку, захоплюють вежі противника, захищають свої будови.

Гравцеві необхідно управляти армією еволюціонують котів. За легендою частина військ була таємно відправлена ​​на базу загарбників для активного заробітку коштів. Вони потайливі, тому на екрані не зявляються. Зате монети додають в казну активно, у верхньому правому куті відображається показник вільних фінансів. Як тільки починається черговий рівень, бюджет планомірно збільшується. Антагоністи в особах собак, корів, ведмедів та інших істот виходять з метою підкорення бази котів.

У нижній зоні екрану видно, які бійці є в розпорядженні користувача, скільки грошей необхідно для їх виведення на поле бою. Після виходу з вежі підопічні діють самостійно. Стикаючись з противником, воїни швидко атакують і віддають всі сили на його знищення. Основне завдання полягає в комбінуванні бійців для формування найбільш сильного загону. Підкликати нових представників уже доступних порід можна протягом усього битви, потрібно стежити за поповненням скарбниці і визначати, хто ще повинен вийти.

Відмінні риси гри The Battle Cats:

  • створення мурчал армії;
  • битви з загонами ворогів стінка на стінку;
  • завоювання чужих баз;
  • апгрейд-мутація персонажів;
  • розблокування рідкісних воїнів.

Після переможного сигналу виконується підрахунок залишку коштів, що спрямовуються на посилення війська. Не скупіться на поліпшення для вірних воїнів. Вони мутують, перетворюються, стають витривалішими. Якщо вважаєте прийнятними великі витрати, зверніть увагу на ексклюзивних дорогих вихованців як підкріплення.

Мальоване графічне оформлення поєднує яскравий кольоровий фон і знебарвленого героїв з обох сторін. Тварини мають багато видозмін, і чим далі вдається пройти гравцеві, тим більше вигадливих створень зявляється. Одні літають, інші пересуваються на худих людських ногах, треті формою тіла нагадують величезні сосиски, інші дивують зовнішністю ще сильніше. Вороги також виглядають підозріло, через що банальні події автоматичної битви привертають величезну увагу. Допоможіть тваринам виграти кожен бій!


Реклама

завантажити The Battle Cats 10.8.0 для LG L35

Нове в цій версії
■ Gauntlet Stage cooldown time can now be shortened by using Catamin A items.

■ True Forms added for certain Cats

■ "Aku" Enemy Trait Added
 Certain enemies now have the Aku trait

■ New Uncanny Legends Map

■ New User Rank Rewards
 Revised CatCombo Effects

■ Misc. Bug Fixes
Загальна інформація
версія 10.8.0 (1008000)
дата завантаження 2021-08-27 15:05
Розмір 71.55 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура ARM8 ARM7 x86_64 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

BILLING

BILLING

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(4)
4.43★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/05/30 12:56
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |