Hillside Drive Racing
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Hillside Drive Racing  - це прикольна гоночна аркада, в якій автомобіль підкорює дороги, обїжджає перешкоди і пастки, збирає бонуси, виконує трюки.

Транспортний засіб рухається по бездоріжжю і горбистій місцевості, намагається проїхати максимальну відстань і поставити новий рекорд. По дорозі він повинен накопичувати монети, які падають в скарбничку, як тільки машина доїжджає до них. Зароблені елементи після заїзду можна витрачати на вдосконалення транспорту в гаражі. Двигун, колеса, привід, підвіски та інші елементи піддаються апгрейду. Поліпшення параметрів дозволить діяти більш впевнено на наступній ділянці шляху. Зовнішні характеристики також коригуються за бажанням користувача. Коли накопичено достатньо коштів, водій розширює свій автопарк, додає нові машини в колекцію.

В дорозі крім монет та інших бонусів потрібно стежити за рівнем палива в баку. Спеціальна шкала в нижній зоні екрану покаже, наскільки швидко падає рівень бензину. Потрібно підбирати каністри і стежити за автоматичної дозаправкою, щоб отримати можливість рухатися довше. Пастки і перешкоди будуть регулярно виникати на шляху, іноді необхідно просто прискоритися, щоб збити опудало або інший елемент. В інших випадках доведеться перестрибувати через великі перешкоди, і навіть влаштовувати короткочасні польоти з обовязковим приземленням на чотири колеса.

Відмінні риси гри Hillside Drive Racing:

  • проходження дистанцій на різних видах транспорту;
  • апгрейд залізного коня;
  • збір монет і дозаправка на ходу;
  • непрості траси з перешкодами;
  • виконання завдань в процесі.

Якісно пророблена фізика значно ускладнює місії. Стрілки дозволяють контролювати темп переміщення, допомагають утримувати рівновагу в польоті. При здійсненні трюків доведеться користуватися трамплінами, шукати способи обходу прірв. Якщо автомобіль перевертається в момент приземлення - його подорож припиняється. Невелика таблиця показує, чого вдалося досягти. Оригінальні локації вносять різноманітність, а індивідуальні характеристики автомобілів змушують пристосовуватися, шукати оптимальну стратегію дій. Подолайте всі запропоновані траси з мінімальною кількістю форс-мажорів!


Реклама

завантажити Hillside Drive Racing 0.8.2-55 для LG L35

Нове в цій версії
Bugfixes
Загальна інформація
версія 0.8.2-55 (55)
дата завантаження 2021-06-12 14:47
Розмір 91.8 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

PROFILER

PROFILER

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

Усі додатки Dreamy Dingo на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/05/30 10:53
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |