Alive Today: Zombie City
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Alive Today: Zombie City  - це мультиплеєрний шутер, в якому має бути вбивати ходячих мерців і агресивних вижили, захищатися в руїнах мегаполісів.

Серед руїн великих міст можна знайти багато корисних ресурсів. Але на постапокаліптичних територіях бродить багато зомбованих істот, вони прагнуть знищити героя. Гуляти в пошуках аптечок та інших потрібних речей дозволено тільки з вогнепальною зброєю. На кожному рівні необхідно зачистити певну територію від всіх. Допомоги не варто чекати навіть від тих, що вижили, після катастрофи вони втратили адекватність, кидаються на кожного зустрічного.

Ворожі істоти не просто рухаються на персонажа, вони контратакують, застосовують нестандартні види зброї. Противники починають діяти, коли герой звертає на них увагу. Необхідно ухилятися від вогняних куль і інших використовуваних тваринами елементів, щоб мінімізувати втрати здоровя. Багато убиті залишають монети, ліки та інше. Рекомендується підбирати речі, частково відновлюватися. Коли антагоністи будуть повалені, за підопічним гравця прилетить вертоліт, транспортує його в притулок. Там можна виконати апгрейд бійця, взяти іншу зброю, кардинально змінити імідж.

Відмінні риси гри Alive Today: Zombie City:

  • розстріл зомбі і неадекватних людей;
  • більше 30 моделей зброї;
  • тренування в PvE-форматі перед жорстким PvP;
  • різноманітність здібностей персонажів;
  • можливість втечі на вертольоті.

Після перевтілення і застосування доступних поліпшень герой потрапляє на наступну майданчик з аналогічною місією. Виконати її стає складніше. Якщо протистояння штучного інтелекту здається занадто простим - ласкаво просимо в багатокористувацький режим. Реальні гравці забезпечать масу гострих відчуттів і змусять серйозно нервувати, адже запас здоровя і сил у героя обмежений. Уважно стежте за відповідними показниками, уникайте критичних моментів. Бачити, що відбувається гравець буде зверху. Звукове оформлення часом нагнітає обстановку, сподіватися на розслаблення не доводиться. Покажіть всім, хто гідний вижити в цьому хаосі!


Реклама

Alive Today: Zombie City для LG L35

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/05/28 12:36
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |