Fashion Empire: Boutique-Sim
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Fashion Empire: Boutique-Sim  - це прикольний симулятор, в якому потрібно управляти бутиком, декорувати приміщення, пропонувати своїм клієнтам розкішні вбрання.

Головна героїня з дитинства обожнювала моду. Вона мріяла створювати наряди, захоплюють публіку на модних заходах світового рівня. Тепер невеликими кроками необхідно йти до реалізації задуманого. Жінка-інвестор погодилася вкласти кошти в справу перспективного модельєра, так відкривається перший бутік, в асортименті якого поки є лише рожеве плаття. Цей наряд відразу оцінили модниці і стали купувати.

Перша прибуток мотивувала героїню розвиватися. Скромна оформлення магазину покращився, він став більше схожий на точку продажу елітного одягу. Крім елементів декору зявляються нові стелажі, ширми, інші меблі. Все можна розставляти на власний розсуд. Пізніше стають доступні інші наряди, взуття, аксесуари, косметичні засоби. Приплив клієнтів змусив задуматися про набір співробітників. Претенденти на різні вакансії мають свої передісторії, необхідно знайти підхід до кожного цікавить персонажу і узгодити взаємовигідні умови праці.

Відмінні риси гри Fashion Empire:

  • управління торговою точкою;
  • розблокування нових моделей одягу;
  • поїздки на присвячені моді заходи;
  • настройка інтерєру бутіка;
  • захоплюючі квести.

Якщо вдасться постійно нарощувати прибуток і залишати клієнтів задоволеними, то через час можна розраховувати на розширення в Лас-Вегасі і інших містах. Знайомства з впливовими і відомими в світі моди персонами допоможуть завоювати ринки, отримати репутацію кращого модельєра і змусити людей з придихом чекати наступних колекцій. Далі зявиться можливість змагатися з іншими дизайнерами в онлайні.

У проекті є кілька режимів, можна під настрій брати участь в квестах в різних точках планети, або проходити певну історію, дізнаватися подробиці. Графіка тут не дуже хороша, але сценарії гарантовано сподобаються дівчачої аудиторії. Світова мода чекає появи нової зірки зі свіжими і яскравими ідеями. Спробуйте підкорити всі подіуми!


Реклама

завантажити Fashion Empire: Boutique-Sim 2.92.35 для LG L35

Нове в цій версії
What's New!

- New Loading Screen
- Bug fixes
- Performance Improvements

Style with trendy new fashions and become a Fashion Empire Fashionista!
Загальна інформація
версія 2.92.35 (203)
дата завантаження 2021-06-10 19:29
Розмір 101.03 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

BILLING

BILLING

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

Усі додатки Frenzoo на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/05/27 12:04
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |