Designer City: Empire Edition
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Designer City: Empire Edition  - це містобудівна симулятор, в якому селище потрібно перетворити в столицю давньоримської імперії, залучити жителів і створити інфраструктуру.

Спочатку користувачеві дістається село з кількома жителями. Розробник пропонує багато різновидів будівель, але хаотичне будівництво може спровокувати проблеми і невдоволення людей. Необхідно обміркувати коректність розташування обєктів та черговість їх зведення. Серед першочергових будівель будуть житлові будинки, банківська структура, ратуша і ринок. Коли розвиток стане помітним і бюджет збільшиться, можна додати різні підприємства, заводи і ферми. Додатково необхідно подбати про чистоту територій, створити парки, зони відпочинку біля водойм та інші елементи, що допомагають збалансувати екологію.

Люди повинні жити недалеко від ринку - важливого обєкта для товарообігу і розвитку населеного пункту. Якщо ринок далеко, витрати на перевезення жителів і товарів будуть невиправдано високі. У ратуші мешкають керівники, які віддають накази і вирішують питання щодо золота зі скарбниці. Всі зібрані кошти зберігаються в банку, тому затягувати з його зведенням також не варто. Школи дозволять навчати підростаюче покоління, а розважальні заклади і арени для спортивних заходів дозволять зробити життя більш насиченою подіями.

Відмінні риси гри Designer City: Empire Edition:

  • розвиток населеного пункту;
  • залучення більшого числа людей;
  • ретельне планування інфраструктури;
  • поповнення скарбниці;
  • турбота про екологію на територіях.

Насичені відтінки графічного оформлення радують око. Легке управління дозволяє декількома кліками зводити різні будівлі. Зміни в казні і в настрої городян відображаються автоматично після будь-яких масштабних дій. Заспокійливий музичний фон допомагає спокійно оцінювати ситуацію, виключити необдумані маневри. Відсутність таймерів дозволяє займатися містобудуванням в комфортному темпі. Економіка буде рости активніше при щоденному відвідуванні гри. Створіть ідеальне місце для життя і процвітання великого числа людей!


Реклама

завантажити Designer City: Empire Edition 1.11 для LG L35

Нове в цій версії
We hope you enjoy the new features and buildings in this update.

Happy designing!
Загальна інформація
версія 1.11 (1110)
дата завантаження 2021-09-17 22:41
Розмір 86.17 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
BILLING

BILLING

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(1)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/05/27 10:02
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |