Subscribe to My Adventure
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Subscribe to My Adventure  - це оригінальний ролевик, в якому потрібно популяризувати персонажа в імітованої соц.сети, залучати прихильників, боротися з Хейтера.

Герой потрапляє в соціальну мережу, вона за багатьма характеристиками схожа на реальну. Текстові підказки у спливаючих вікнах допомагають розібратися, як розвивати аккаунт, ніж привертати увагу публіки. Рекомендації даються загальні, тактику дій користувач вибирає сам. Вихід в онлайн і трансляція потокового відео змусить багатьох пильно стежити за пригодами підопічного гравця. Майбутньому лідеру думок доведеться часто подорожувати, бродити по нікому королівству і стикатися з несподіваними відкриттями. Готуйтеся до великої кількості пригод, популярність вимагає значних жертв.

Можна створювати історії, цікаві сюжети стануть запорукою збільшення кількості передплатників. Поява нових віртуальних друзів передбачає велику кількість комунікацій. Шанувальники будуть проявляти більше активності, якщо давати їм зворотний звязок. Листування з різними героями будуть невідємною частиною життя. Теми для спілкування безпосередньо залежать від виду діяльності новоявленої знаменитості. Питання про нюанси зйомок і враження про відвідані локаціях не повинні дивувати персонажа. Геймплей наближений до стандартних соціальних мереж, лайки і інші види прояви уваги також тут присутні.

Відмінні риси гри Subscribe to My Adventure:

  • завоювання уваги ігровий аудиторії;
  • публікація історій, обмін повідомленнями;
  • можливість отримання донатів, емоційної підтримки;
  • багато сценаріїв, зміна сюжетної лінії;
  • зміцнення обраної репутації.

Проект виділяє симпатична мальована графіка і свобода в зміні сюжетної лінії. Розробник ретельно продумав систему дій героя і тих, хто з ним взаємодіє. Адаптоване програмне забезпечення має значну схожість з реальними соціальними платформами. Завдання поставлені незвичайні, але фанати посиденьок в онлайні швидко звикнуть, інтуїтивне управління допомагає втягнутися в процес. Розкрийте таємниці казкового королівства, змусьте аудиторію захоплюватися головним героєм!


Реклама

завантажити Subscribe to My Adventure 1.8.13 для LG L35

Нове в цій версії
1. hotfix: fix the problem that the New Year Festival rewards cannot be unlocked correctly.
Загальна інформація
версія 1.8.13 (10813)
дата завантаження 2021-02-06 22:34
Розмір 120 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.1+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

дозволяти отримання багатоадресних пакетів через Wi-Fi

Дозволяє програмі отримувати пакети, надіслані за допомогою групової адресації на всі пристрої в мережі Wi-Fi, а не лише на ваш пристрій. Використовує більше заряду, ніж режим небагатоадресних пакетів.

BILLING

BILLING

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/05/26 10:11
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |