Uncrowned
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Uncrowned  - це цікава стратегія, в якій гравцеві належить зібрати команду, а з її допомогою завойовувати нові території, брати участь в коротких матчах і відбивати чужі нападу.

Командир війська готується до битви, вибирає з невеликого списку поліпшення для армії. Далі можна виходити на поле бою і боротися з підопічними іншого користувача. На протилежних сторонах майданчика знаходяться вежі команд, даху на них позначені синім і червоним кольором. Решта будівель на території поки нічийні, завдання полягає в їх оперативному завоюванні. Максимум на бій відводиться 4 хвилини, переможцем стане той, хто встигне присвоїти більше будівель і відбити атаки антагоніста. Якщо одна з команд зуміла швидше роздобути все будівлі - матч завершується передчасно.

Гравці обирають напрямок руху військ і вказують, що захоплювати в пріоритеті. Переміщатися дозволяється строго від однієї вежі до іншої, битви на порожньому ділянці не доцільні, за винятком ситуації контратаки. Опонент може направити в ту ж сторону свої війська і знищити частину ворожої армії. Багато що залежить від чисельності солдатів, що рухаються в конкретному напрямку. Шкала зверху показує, на чиєму боці перевага і скільки будівель ким присвоєно. Можлива ситуація перефарбування дахів. Коли у війська досить сил, можна спокійно йти на противника і віднімати те, що раніше належало йому. Поки час не закінчилося - шанси є.

Відмінні риси гри Uncrowned:

  • 4-х хвилинні онлайн-битви;
  • оперативний захоплення різних будівель;
  • наявність поліпшень після програшу;
  • можливість відсвяткувати перемогу в барі;
  • покупка апгрейдів за золото і срібло.

Розробники пропонують боротися на різних видах місцевості, вибудовувати окремі стратегії для горбистих зон з озерами або рівнин. Особливості територій впливають на темп виконання завдань армією. Більше 200 юнітів допомагають командиру отримати владу, потрібно лише дати їм мудрі вказівки. Можна піти в тил і дістати домашню базу опонента, а потім приступити до інших. Головне мінімізувати втрати воїнів, відстежувати чисельність соратників. Зробіть персонажа непереможним лордом з самої прокачаної підтримкою!


Реклама

завантажити Uncrowned 2.12.2 для LG L35

Нове в цій версії
- Bug fixes
Загальна інформація
версія 2.12.2 (20320)
дата завантаження 2021-08-12 13:18
Розмір 88.26 MB
Український немає
вимоги
андроїд 6.0+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

BILLING

BILLING

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/05/25 10:14
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |