Train Riders
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Train Riders  - це аркадний Раннер, в якому потрібно тікати від поліцейського по рейках, обходити перешкоди, перестрибувати зустрічні потяги і збирати монети.

Строгий представник правоохоронних органів майже зловив верткого підлітка. Єдиний спосіб сховатися від поліції - рухатися вперед по залізничних коліях. Дорога має бути небезпечна, але альтернатива відсутня, і хлопець сміливо мчить по доступному напрямку. Малогабаритні перепони можна перестрибувати, також часто доведеться прослизати під різноманітними перешкодами. Довгі поїзда просто перескочити не вийде, краще сприймати даху вагонів як звичайний ділянку траси. Забратися на бажану висоту вийде легко.

На шляху персонаж збирає численні монети, полює і за іншими заохочувальними предметами. При зіткненні з перешкодою рекомендується скористатися опцією порятунку життя. Якщо вона заблокована, то будуть підраховані результати, видані бонуси. Гравець зможе прокачати підопічного, вибрати для нього бустери і скіни, максимально вдосконалити бігуна. Магніти, ранець з реактивним двигуном і інші інструменти допоможуть ретельно підготуватися до наступного втечі. Далі той же поліцейський з собакою на повідку знову пригрозить персонажу і ця зустріч буде дуже короткою.

Відмінні риси гри Train Riders:

  • втечу залізницею;
  • даху поїздів як частина траси;
  • бустери і поліпшення;
  • активізація реактивного портфеля;
  • колекціонування монет та інших бонусів.

Шикарне графічне оформлення робить проект ще більш привабливим. Сюжет простий, завдання максимально конкретизовані. Для переміщення героя можна водити пальцем по екрану в сторони, а руху вгору-вниз вкажуть підопічному на необхідність стрибка або прослизання під перешкодою знизу. Різноманітність місій і великий набір поліпшень дозволяють рухатися до мети за своєю схемою. Важливо проходити дистанцію побільше, бити власні рекорди. На верхній панелі екрана видно поточні показники по виконаним завданням і знайденим предметів. Розблокуйте круті апгрейди і знайдіть оптимальну стратегію переміщення свого героя!


Реклама

завантажити Train Riders 1.7.7 для LG L35

Нове в цій версії
Lots of bugfixes and performance improvements.
Thank you for playing Train Riders!
Загальна інформація
версія 1.7.7 (82)
дата завантаження 2020-05-23 10:58
Розмір 86.2 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

створювати пару з пристроями Bluetooth

Дозволяє програмі переглядати налаштування Bluetooth на пристрої, а також створювати та приймати з’єднання зі спареними пристроями.

Усі додатки SYBO Games на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/05/24 12:57
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |