Duel at Sakura
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Duel at Sakura  - це бойовий екшен, в якому самурай прагне отримати божественні сили і бореться з кожним зустрічним, зачищаючи складний шлях до мети.

Персонаж потрапляє на якийсь острів і починає його досліджувати. Виникаючі на шляху персонажі несуть небезпеку, тому на майданчиках постійно відбуваються дуелі. Монстри і боси регулярно провокують воїна на битву, він приймає виклики і безстрашно бореться з будь-якими створіннями. На майданчиках також багато самураїв, які переслідують аналогічні цілі. Під час бою шкала стану показує, скільки енергії залишається у обох суперників. При необхідності слід міняти тактику.

Після битви можна зайнятися апгрейдом зброї, удосконалювати володіння бойовими мистецтвами. У передчутті нових дуелей також рекомендується придбати екіпіровку з додатковою силою або додати містики свого меча. Будь-які поліпшення на увазі витрачання ігрових ресурсів, необхідно ретельно зважувати ризики, обмірковувати переваги і недоліки застосування певних інструментів. Реліквії володіють особливою потужністю, знайденими артефактами не варто розкидатися. Такі речі допоможуть пробратися до центру острова, подарують додатковий захист.

Відмінні риси гри Duel at Sakura:

  • файтинг з самураями і босами;
  • зброя з містичної складової;
  • апгрейд бойових умінь;
  • боротьба за сили богів;
  • накопичення балів, досягнення авторитету.

Дослідження територій дозволяє зробити безліч цікавих відкриттів, зануритися в нетрі хитромудрої сюжетної лінії, розпізнати секрети, непомітні для випадкових перехожих. Герой часто вступає в сутички, але крім битв його також цікавлять скарби. За знайдені речі нараховуються бали, при досягненні значних показників на лічильнику можна порівняти результати з підсумковими числами інших користувачів.

Проект просочений стилістикою середньовічної Японії. Сюжет наповнений загадками і містичними збігами, причини виникнення яких ще належить зясувати. Локації не надто деталізовані, піксельний оформлення дозволяє обмежитися загальними обрисами. Доведіть перевагу підопічного на кожній дуелі!


Реклама

Duel at Sakura для LG L35

Усі додатки Ants Games на mob-core.com.ua

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/05/24 10:54
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |