Dragon Quest Monster Parade
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Dragon Quest Monster Parade  - це пригодницький ролевик, в якому добрі монстри супроводжують хлопця в подорож, і допомагають йому проїхати по локаціях, повним ворогів.

Молода людина вирушає в далеку дорогу на колісниці. Везти його буде доглянута коня з симпатичною зачіскою на гриві. Ці двоє налаштовані на довгий шлях, але абсолютно беззахисні. На небезпечній дорозі передбачається зустріч з різноманітними противниками, герой подбав про власний захист і найняв добрих монстрів. Строкаті види солдатів дарують позитивний настрій і дають впевненість у перемозі над антагоністами. Під час битв хлопець емоційно підтримує підлеглих. Вони готові ризикувати власним життям заради господаря і боротися з будь-зустрічній нечистю.

Пригода розбите на локації / рівні з окремими декораціями і видами опонентів. Після подолання однієї ділянки можна змінити склад супроводу, викликати нових персонажів, а після заїхати на наступну локацію. Групи ворогів будуть невеликі, але їх сила напружує навіть при чисельній перевазі захисників. Необхідно підготуватися до нестандартних засобів захисту і нападу. Прогулянка по фантастичним майданчикам вимагає відповідної зброї, вогняні кулі, заклинання та інші види магічних впливів стануть буденними інструментами воїнів. Стандартне холодну зброю всіх розмірів також є в арсеналі.

Відмінні риси гри Dragon Quest Monster Parade:

  • покрокові бої між фантастичними істотами;
  • різноманітність дружніх і ворожих монстрів;
  • часті поранення воїнів;
  • вибір бійців для кожної ділянки шляху;
  • застосування магічних здібностей.

Володіння японською мовою дозволить гравцеві заглибитися в сюжетну лінію, дізнатися цікаві факти з діалогів. В іншому випадку історія буде розмита. Барвисте графічне оформлення частково компенсує відсутність перекладів. Яскраві битви супроводжуються спецефектами, естетична складова проекту опрацьована чудово. Кожен вид монстрів має індивідуальні властивості, методи захисту та тактики нападу. Вдале комбінування персонажів дозволить швидше проходити локації, дізнаватися про розвиток сюжету. Здивуйте опонентів потужної і згуртованої армією веселих створінь!


Реклама

Dragon Quest Monster Parade для LG L35

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/05/23 12:09
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |