Monster Fable
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Monster Fable  - це цікавий ролевик, в якому має бути вибрати інтерєр для дому та змінювати його на свій смак, міркувати над головоломками, багато битися з монстрами і босами.

У режимі пригоди гравець виступає в ролі волхва. Він розводить вихованців і тренує їх для боротьби з чудовиськами, що увійшли на чарівні території. Необхідно вирішувати певні завдання, щоб дати Букмонам можливість використовувати свої сили проти груп антагоністів. У верхній половині екрану будуть нагадувати вороги. Нижня половина наповниться чарівними предметами, переміщення яких розкриває сили помічників. Зображення приручених створінь будуть розміщуватися по центру, між розділеною на клітини дошкою з барвистими предметами і майданчиком з монстрами.

Грамотне пересування елементів і застосування бустерів дозволять виконувати завдання в гідному темпі. А якщо займатися навчанням вихованців і регулярно покращувати їх навички, то в протистояннях їм не буде рівних. Дозвольте героям проявити свої таланти.

Відпочити від боїв можна при зведенні будинків. Можна побудувати невелике місто без шкоди для флори і фауни. Моделюйте плани і керуйте будівельними процесами в повній мірі, щоб втілювати в життя найсміливіші ідеї. Якщо хочеться повернутися до боїв в іншому форматі - спробуйте обєднання в гільдії для колективного протистояння ворогам. Жоден бос не встоїть перед такою армією, якщо тактика воїнів буде заздалегідь узгоджена.

Відмінні риси гри Monster Fable:

  • знищення місцевих чудовиськ;
  • рішення головоломок;
  • виховання милих вихованців;
  • зведення власного котеджу;
  • обєднання в гільдії для боротьби з противниками.

Казуальний геймплей радує спрощеним управлінням, яскрава графіка прекрасно візуалізує фантастичні локації з незвичайною живністю. Завдяки якісній анімації кожна битва стає поданням, атаки супроводжуються непоганими спецефектами. Кілька типів завдань перемикають увагу користувача, не дають зациклитися на одному процесі. Велика місія порятунку ігрового світу від масштабної кризи підвищує самооцінку, змушує уважніше ставитися до взятої відповідальності. Необхідно знищити монстрів і заслужите звання головного мага!


Реклама

завантажити Monster Fable 1.1.2 для LG L35

Нове в цій версії
Update Notes:
1. The Ascension feature is here! Break the limits of your Bookmon's potential!
2. Dominate the Arena! The Weekly Arena mode is now open!
3. Added Warrior stages! Challenge them now!
4. Added new language - Japanese.
5. Fixed some issues and improved game experience.
Загальна інформація
версія 1.1.2 (149)
дата завантаження 2020-05-21 13:00
Розмір 72.64 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
BILLING

BILLING

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

під’єднуватися до й від’єднуватися від Wi-Fi

Дозволяє програмі під’єднуватися до точок доступу Wi-Fi та від’єднуватися від них, а також вносити зміни в налаштування пристрою для мереж Wi-Fi.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

RECEIVE_USER_PRESENT

RECEIVE_USER_PRESENT

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/05/22 10:58
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |