Hidden Survivor
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Hidden Survivor  - це кумедна вижівалка, в якій доведеться влаштовувати хованки, займатися пошуком їжі та інших ресурсів в режимі мультиплеєра.

Після невідомого катаклізму мила дівчина прокинулася в якомусь дивному будинку. Вона зрозуміла, що потрапила в паралельний світ і тепер повинна пристосовуватися до зовсім інших умов існування. Знайдена маленька книга містить багато детальних інструкцій, від коректності дотримання правил безпосередньо залежить тривалість і якість життя. Спочатку дається інформація про дієту, важливих продуктах і їх вплив на організм. У приміщенні також знаходяться інші вижили, стеження за їх раціоном входить в обовязки гравця. Потрібно контролювати основні показники кожної людини, враховувати рівень голоду, спраги і радості.

Пробудження сталося в безпечному притулок, але банальний голод змушує зробити першу вилазку. Шукати продукти необхідно на двомірних майданчиках, де підопічні інших реальних користувачів бродять з аналогічною метою. Зіткнення з чужим персонажем може привести до бійки, вибивання всього зібраного. Далі слабкий ризикує розпрощатися з життям. Для мінімізації подібного результату можна прикинутися урною, холодильником, табуретом або іншим предметом. Перетворення в мишей та іншу живність також вітається. Досвідчені користувачі за інструкціями знають, як себе вести при зіткненні з чужинцями і періодично навіть провокують такі події.

Відмінні риси гри Hidden Survivor:

  • облаштування в незнайомому світі;
  • вивчення та дотримання оптимальної дієти;
  • регулярні рейди за їжею;
  • боротьба за корисні предмети з персонажами інших гравців;
  • детальні інструкції з виживання.

Прогулянка по небезпечній локації займає кілька хвилин. Потім ті, що вижили повертаються в свої притулки, годують тих, хто там живе, відпочивають, дізнаються нову інформацію і розмірковують про перспективи. Крім їжі під час рейдів рекомендується підбирати інші обєкти, в проекті добре розвинений алгоритм крафтінга, ресурси потрібні всякі. Цікава сюжетна лінія і відсутність страшних сцен роблять аркаду цікавою навіть для дітей. Прогулянки по територіях, де рух неживих елементів вважається звичайним явищем, стають прикольним розвагою. Постарайтеся прожити довше в запропонованих умовах!


Реклама

завантажити Hidden Survivor 3.50 для LG L35

Нове в цій версії
・Christmas login bonus
・Snow version of park exploration map
・Fix app crashes on Android 11
Загальна інформація
версія 3.50 (616)
дата завантаження 2021-01-01 05:52
Розмір 70.03 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BILLING

BILLING

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/05/19 12:28
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |