Zombie Survival
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Zombie Survival  - це апокаліптичний шутер, в якому доведеться битися з зомбованими створіннями днем і облаштовувати табір для безпечного відпочинку вночі.

Історія починається банально: експерименти з сумнівними медикаментами призводять до тотального зараження населення непізнаним раніше недугою. Люди поголовно перетворюються на зомбі і трощать все навколо, наближаючи кінець світу. Підопічному гравця дивом вдається вижити, тепер він зобовязаний пристосовуватися до нових умов існування. У денний час доби можна поповнювати запаси ресурсів, проте в процесі належить зустрітися з масами антагоністів різних видів. При вигляді потенційної жертви вони стають активнішими, і починають рухатися прямо на головного героя.

Завдання користувача - цілитися в голову ворога і влучно стріляти, намагаючись уникати зменшення дистанції між людиною і ходячим мерцем. При стрільбі необхідно стояти на місці, можливість здійснювати перебіжки відсутня. Якщо вдалося розправитися з хвилею супротивників - можна просунутися далі, рівно до моменту зустрічі з наступними ворогами. Після знищення кількох хвиль рівень завершується, воїн отримує бонуси за виконання місії. Нагороди витрачаються на поліпшення зброї, вдосконалення навичок і апгрейд інших важливих параметрів.

Відмінні риси гри Zombie Survival:

  • прицільна стрільба по ходячим померлих,
  • багато різновидів супротивників;
  • зведення і захист бази;
  • півсотні типів зброї;
  • ресурси для апгрейда.

Після заходу сонця бродити по територіях небезпечно, краще замкнутися на своїй базі, зміцнити її і перечекати до наступного ранку. У бродилки передбачені цікаві локації, битви на відкритій місцевості і в приміщенні. Нежить може виникати з будь-якого боку і буквально падати зі стелі перед носом вижив. Коли ворог знаходиться дуже близько, він затіває бійку і завдає шкоди здоровю персонажа. Віртуозне володіння зброєю - не привід нехтувати рукопашним боєм, запас здоровя лімітований, аптечка теж має обмеження. Тренуйте навички стрільби, проявляйте спритність і швидкість реакції, вишиковуйте власну стратегію виживання серед нежиті!


Реклама

завантажити Zombie Survival 1.27.0 для LG L35

Нове в цій версії
- NEW FUTURE WAR EVENT (begins 16 September, 2021).
- New weapon: SPACE MARRINE with BattleShip Perk.
- New drone: HF-007 SPACE AGENT.
- GLOBAL OUTBREAK EVENT (begins 19 September, 2021).

Have feedbacks? Let us know at https://fb.com/ZombieHunter.VNG
Загальна інформація
версія 1.27.0 (127009063)
дата завантаження 2021-09-17 22:38
Розмір 133.59 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

BILLING

BILLING

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/05/18 12:29
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |