Traffix 3D
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Traffix 3D  - це прикольний симулятор, в якому потрібно управляти рухом машин на міських дорогах, уникати аварій, допомагати водіям долати складні перехрестя.

Користувач виконує роль регулювальника і контролює дорожній рух на невеликій ділянці певного міста. Транспортні засоби часто проїжджають перехрестя, орієнтуючись на показники світлофора. Для запобігання зіткнень і забезпечення безпеки учасників трафіку необхідно вчасно включати і вимикати червоне світло. Водії не прагнуть до порушень і чітко дотримуються правил. Затримка виникає лише при запізнілої реакції гравця. Зіткнення не деталізуються, але наявність події зобовязує проходити рівень заново.

Ситуація видно зверху, види транспорту зображені схематично. По звуку, розмірами і загальним обрисам відрізнити автомобіль від поїзда або іншого виду транспорту. На стартових рівнях порівняно легко справлятися з єдиною розвилкою. Точка огляду дозволяє помічати машини задовго до точки перетину доріг. Пізніше доводиться працювати в більш складних умовах, стежити за тим, що відбувається біля кількох світлофорів відразу.

Багаторівневі розвязки додають напруги, іноді найнебезпечніші зони можна розглянути через надбудованої вище траси. Також періодично виникає плутанина, коли в поспіху перемикання здійснюються без потреби, адже по верхній і нижній дорогах можна одночасно їхати в різні боки.

Відмінні риси гри Traffix 3D:

  • регулювання руху в містах всього світу;
  • своєчасне перемикання світлофорів;
  • взаємодія з різним транспортом;
  • розблокування нових автомобілів;
  • багаторівневі розвязки.

Кожне завдання - розвилка в одному з мегаполісів. Проходячи далі можна подорожувати по світу, розробник обіцяє поступово збільшувати перелік міст. Успішно виконана місія приносить цінні монети. Мінімалізм в графічному оформленні виключає відволікаючі нюанси, дає можливість зосередитися на вирішенні основних завдань. Уважність і швидка реакція будуть запорукою успіху на будь-який розвилці!


Реклама

завантажити Traffix 3D 5.2 для LG L35

Нове в цій версії
Difficulty tuning.
Загальна інформація
версія 5.2 (39)
дата завантаження 2020-10-11 05:16
Розмір 31.84 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

дозволяти отримання багатоадресних пакетів через Wi-Fi

Дозволяє програмі отримувати пакети, надіслані за допомогою групової адресації на всі пристрої в мережі Wi-Fi, а не лише на ваш пристрій. Використовує більше заряду, ніж режим небагатоадресних пакетів.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

SET_ALARM

SET_ALARM

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/05/18 10:26
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |