Area F2
5 (4)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Area F2  - мобільний шутер від першої особи, в якому у вигляді терориста або спецназівця потрібно протистояти чужій команді в форматі мультиплеєра.

Користувач визначається, на чиєму боці бажає грати, вибирає персонажа і приступає до виконання небезпечної місії. На старті дається короткий проміжок часу, щоб учасники акту терору могли зміцнити своє лігво і розставити пастки. Представники спецназу в цей період оглядають будівлю, запускають дрони для огляду території. Завдяки глушіння сигналу можна залишитися непоміченим для опонента. Герої використовують різноманітні пристосування для виявлення ворога. На кожен інструмент однієї команди в іншої є протидіє засіб. Від віртуозності застосування доступного устаткування залежить якість ведення бою і ймовірність перемоги свого загону.

Серед двох десятків агентів з унікальними навичками і пристроями кожен знайде кращого підопічного. Потім можна продумати сценарії тактичних маневрів з урахуванням особливостей конкретного героя. У тривимірному просторі необхідно розуміти, що небезпека може спіткати з будь-якого боку. Вікна, стіни і навіть стеля піддаються руйнуванню, але при необхідності будь-яку частину будівлі можна зміцнювати. Іноді у терористів є заручники, це змушує змінювати план дій для обох сторін. Важливо уважно вивчити будівлю, проаналізувати всі ризики і можливості, коректно розставити акценти.

Відмінні риси гри Area F2:

  • протистояння спецназу і терористів;
  • більше 20 героїв на вибір;
  • глушіння ворожих сигналів;
  • розвідка за допомогою дронів;
  • захоплюючі PvP-перестрілки.

Управління добре адаптовано під мобільні гаджети, деякі опції можна індивідуально налаштовувати під себе. Персонаж здатний виконувати різні дії, здійснювати нахили і присідання. Шикарна графіка викликає захоплення, в таких будівлях дійсно цікаво працювати. Продуктивна діяльність і чітке виконання місії відкриває доступ до додаткових скінів, робить персонажа менш уразливим. Примусьте опонентів боятися ваших сміливих і руйнівних дій, нехай дотримуються правил, продиктований вашою командою. Вижити судилося не всім.


Реклама

завантажити Area F2 1.0.60 для LG L35

Нове в цій версії
- Added a new opening trailer;
- Added three new agent bundles with discounts;
- Added new agent appearance display on the matching screen;
- Added channels for world chat in the lobby;
- Added region selection feature before login.

IMPROVEMENTS
- Upgraded anti-cheat mechanism;
- Emulators players now can no longer be matchmaking with Mobile Phone players;
- Improved report button which will be more obvious than before;
- Other bug fixes and improvements.
Загальна інформація
версія 1.0.60 (60)
дата завантаження 2020-06-16 11:53
Розмір 80.31 MB
Український немає
вимоги
андроїд +
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

MOUNT_UNMOUNT_FILESYSTEMS

MOUNT_UNMOUNT_FILESYSTEMS

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

записувати аудіо

записувати аудіо

BILLING

BILLING

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

під’єднуватися до й від’єднуватися від Wi-Fi

Дозволяє програмі під’єднуватися до точок доступу Wi-Fi та від’єднуватися від них, а також вносити зміни в налаштування пристрою для мереж Wi-Fi.

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

змінювати налаштування звуку

Дозволяє програмі змінювати загальні налаштування звуку, як-от гучність і динамік, який використовується для виводу сигналу.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(4)
4.95★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/05/17 12:57
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |