Dungeon & Evil
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Dungeon Evil  - це рольовий проект для вашого андроїда в якому належить битися з незліченними монстрами і заручатися підтримкою лицарів, щоб очистити світ від різних створінь.

Після раптово підкрався небезпеки світ зруйнувався, лише малому числу тих, що вижили вдалося втекти на холодні землі, жорстокі до кожного прийшов. Тепер ці території потрібно очистити від антагоністів, щоб мати можливість облаштуватися. Із запропонованих чотирьох варіантів гравець вибирає собі підопічного і відправляється в небезпечний шлях. Воїн геніальний в близькому бою віртуозно володіє мечем. Лучник вміє атакувати кількох ворогів відразу, а стрілок з рушницями оперативно знищує кожного нападника. Маг займається дослідницькою діяльністю, знищує ворогів різними містичними діями.

Допомагати герою будуть лицарі, їх місцезнаходження відмінно видно на карті місцевості в правому куті екрану. При необхідності схематичну карту можна збільшити, а потім знову згорнути. На майданчиках є велика кількість елементів екіпіровки, їх варто підбирати, але з урахуванням ризиків у вигляді набігаючих тварюк.

Відмінні риси гри Dungeon Evil:

  • знищення натовпів демонів і монстрів;
  • 4 класу персонажів;
  • лицарі-помічники;
  • збір спорядження, зброї, інших предметів;
  • карта підземель з можливістю дослідження.

Противників багато, вони нападають юрбами і постійно норовлять загнати персонажа в кут. Міцний герой може витримувати велику кількість поранень, не варто панікувати, коли число ворогів зашкалює. На територіях доведеться регулярно стикатися з босами, які намагаються налякати своїми габаритами. Для боротьби з ними вкрай необхідно грамотне застосування доступних здібностей. Розробник також передбачив опцію автоматичної битви.

Графічне оформлення досить скромне, локацій багато, але вони однотипні і після деякого часу приїдаються. Сюжетна лінія присутня, користувачеві розповідається цікава історія про несподіване апокаліпсис, якби частини тексту не так швидко миготіли на екрані, було б ще цікавіше. Текстові підказки допомагають зорієнтуватися в тому, що відбувається. Після недовгої адаптації управління стає звичним, і герой може сміливо починати подвиги!


Реклама

завантажити Dungeon & Evil 1.0.140 для LG L35

Нове в цій версії
- 채팅시간 수정(현재 지역 기준)
- 길드 미접속 시간 확인 수정
- 1차 장비 옵션변경 수정
- 혼돈 미노 포탈 수정
- 무한의탑, 악마의 영역 재료 수집 버그 수정
Загальна інформація
версія 1.0.140 (140)
дата завантаження 2020-11-29 19:34
Розмір 90.77 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

Усі додатки BBOONG EO на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/05/16 13:01
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |