KUBOOM ARCADE
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра KUBOOM ARCADE  - це цікава онлайн-стрілялка, в якій потрібно знищувати супротивників з вогнепальної зброї, остерігатися ворожих нападів.

На старті для новоявленого стрілка вказується бажаний псевдонім. Виконується мінімальна кастомизация підопічного, підбирається зручна зброя. Далі можна визначатися з режимом геймплея і виходити на локацію. Є масштабні кланові сутички, режим одинаки, швидкі бої. Огляд зверху дозволяє бачити себе і інших героїв, які перебувають на тій самій ділянці карти. Соратники виділяються синім колом, опоненти - червоним, а сам персонаж має зелену мітку, щоб не загубитися серед своїх або чужих. Смерть не є приводом залишати локацію, стрілок воскресає на тому ж місці і продовжує бій, правда у ворога лічильник жертв збільшиться.

Після завершення бою виводиться таблиця із зазначенням результатів кожного учасника. Фіксується кількість власних смертей і вбивств. Якщо досягнуті значні результати - можна сподіватися на грошову винагороду і інші призи. Фінансова прибуток дозволяє робити апгрейди, покращувати екіпіровку, удосконалювати різні навички. Особлива увага приділяється зброї - більше 50 гармат тюнінг прицілами, лазерами, компенсаторами. Будь-яку модель вогнепалу можна змінити до невпізнання, потрібно тільки трохи фантазії і грамотний підхід.

Відмінні риси гри KUBOOM ARCADE:

  • розстріл героїв інших гравців в реальному часі;
  • розширення здібностей персонажа;
  • вражаючий арсенал зброї;
  • опція воскресіння з поверненням;
  • командний і одиночний формати.

Розробник створив гідне графічне оформлення і ретельно попрацював над картами. Тут є де сховатися, але відкритого простору також досить, відсиджуватися довго не вийде. Система рейтингів виділяє кращих користувачів і показує більш слабким, куди потрібно прагнути. Динамічний шутер затягує, відволікає від сірих буднів. Барвисті локації відмінно виглядають на екрані смартфона, але весь проект займає порівняно мало місця, тому переживати про завантаження зайвої інформації не варто. Покажіть стрільцям з усього світу хто заслуговує пальму першості в прицільний знищення ворогів!


Реклама

завантажити KUBOOM ARCADE 0.2 для LG L35

Нове в цій версії
Added pumping for heroes and weapons. New category in the weapons section!
Added shops in Battle Royale, you can buy your gear right in the middle of the battle!
PASS - Battle Royale with your gear!
BAZUKA is a new weapon found on the map in Battle Royale!
Загальна інформація
версія 0.2 (131)
дата завантаження 2020-10-11 05:16
Розмір 37.62 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BILLING

BILLING

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/05/15 11:58
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |