BLADE XLORD
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра BLADE XLORD  - це японський ролевик, в якому герой зі своїми помічниками бореться з чудовиськами, віддає чіткі накази для оперативної спільної розправи над ворогами.

Головний персонаж розуміє складності виконання глобальної місії з порятунку світу, тому спочатку заручається підтримкою декількох хороших особистостей. Їх необхідно закликати, вибрати найбільш підходящих воїнів, визначитися з потрібними класами. Рекомендується аналізувати сумісність здібностей, щоб створити найбільш згуртовану і продуктивну команду. Не всі вміють атакувати, але целительские таланти під час битви не менш важливі. Одні наносять удари, інші знешкоджують, треті мінімізують шкоди. Є багато інших корисних умінь у потенційних соратників, залишається тільки продумати стратегію дій і піти в бій разом з обраними.

В процесі битви бере участь вся пятірка воїнів, але перемикатися між бійцями можна. Ватажок повинен віддати наказ помічникам, і завдання беззаперечно буде виконана. Фантастична екіпірування, моделі зброї, зілля та інші потрібні елементи представлені досить широко, кожному бійцеві знайдеться можливість для апгрейда. Зіткнення з босами вимагають особливої ​​згуртованості, обовязково підготуйте команду до подібних неприємностей.

Відмінні риси гри BLADE XLORD:

  • збір помічників для битв з монстрами;
  • широкий вибір другорядних персонажів;
  • естетичні командні сутички;
  • історії порятунку багатостраждального світу;
  • вивчення красивих локацій.

Битви складають лише частину геймплея, не менше уваги варто приділити дослідженню незвичайних майданчиків. Тривимірна графіка дозволила розробнику створити особливу атмосферу, в якій не відбувається зациклення на одному процесі. Можна і концентруватися на сутичках, і оглядати фентезійну обстановку. Привертає нюансом проекту стає сюжетна лінія і різноманіття історій. Вони допомагають зрозуміти, наскільки масштабна місія, наскільки мізерно малі небезпеки в порівнянні з нею. Цікавий сюжет, легке нетипове управління і стилістика минулих років прекрасно поєднуються в проекті. Світ вже зачекався свого рятівника!


Реклама

BLADE XLORD для LG L35

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/05/15 09:54
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |