Mad Skills Motocross 3
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Mad Skills Motocross 3  - це чергова частина мотоциклетної гонки, в якій належить боротися за кубки, брати участь в чемпіонатах, змагатися з великими спортсменами.

Боротьба за пєдестал першості серед гонщиків виходить на новий рівень. Розробник поліпшив візуалізацію і фізичну складову, через що водіння стало більш реалістичним. На старті байкер тисне педаль газу, а в моменти підльотів на підвищеннях докладає всіх зусиль для ідеального приземлення. Падіння і будь-які інші види затримок дають можливість суперникам прорватися вперед, тому за темпом потрібно стежити постійно.

Якщо досягнення мети здається занадто простим - спробуйте без зменшення швидкості виконати кілька завдань. Вони дозволять набрати додаткові бонуси і залишатися в напрузі навіть в ті секунди, коли ситуація відносно спокійна. Перемоги додають в скарбничку цінні монети. Їх можна витрачати на екіпіровку, поліпшення характеристик байка. Досвідчені мотоциклісти здатні розблокувати нові типи двоколісних залізних коней.

Відмінні риси гри Mad Skills Motocross 3:

  • змагання на швидкість на мотоциклах;
  • додаткові завдання під час кросу;
  • заробіток золотих монет;
  • розблокування крутих моделей мототранспорту;
  • апгрейд техніки.

Двомірне графічне оформлення зумовлює интуитивность управління. Користувач може тиснути на газ, гальмувати, виконувати нахили вперед або назад. Третій вимір відсутній, тому повороти вліво-вправо не передбачені. Мала кількість точок управління не заважає виконувати різноманітні перевороти. Різкі підйоми і спуски на трасах іноді стають причиною мимовільних трюків. У такі моменти важливо постаратися утримати рівновагу, уникнути падіння мотоцикла.

Фізика в геймплеї опрацьована добре, тому втриматися за кермом виходить не завжди. Необхідно пристосуватися до транспорту, просте управління не гарантує легку безперешкодну їзду. Акуратність водіння - один з головних пріоритетів мотогонщика. Обганяйте опонентів без створення аварійних ситуацій, добиратися до фінішу першим і заслужено отримуйте кращі трофеї!


Реклама

Mad Skills Motocross 3 для LG L35

Усі додатки Turborilla на mob-core.com.ua

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/05/14 12:34
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |