Crash Bandicoot Mobile
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Crash Bandicoot Mobile  - це прикольний Раннер, в якому має бути бігти, трощити, стрибати, розправлятися з супротивниками, атакувати їх бомбами і отруйними рідинами.

Злий геній під прізвищем Кортекс забажав захопити і підпорядкувати собі різні виміри. Для цього в мультивселенной він направив мутантів-помічників. Вони повинні виконати накази свого господаря, щоб домогтися поневолення всесвітів. Інформація про хитрий план витекла, підопічний гравця на імя Креш вирішив зупинити зловмисника. Він має намір пробігти по головним майданчикам і знищити поплічників. Сестра Коко і кілька інших позитивних персонажів допомагатимуть героєві в реалізації складного завдання.

Основні дії проходять на трьох небезпечних локаціях: джунглі, руїни забутого храму і міське середовище. Персонаж біжить по дорозі і фірмовим трюком розбиває ящики. Ще він робить стрибки через живі і неживі перешкоди, збирає бонуси (яблука, інші елементи). Все зібране після завершення рівня необхідно принести на базу Коко для створення якісного зброї проти антагоністів. Смертельні сироватки, вибухівки та інші цікаві речі створює сестра, щоб брат міг стріляти в мутантів на наступних дистанціях.

Відмінні риси гри Crash Bandicoot Mobile:

  • порятунок ігровий всесвіту від маси лиходіїв;
  • зустрічі з улюбленими героями;
  • створення таємничої бази;
  • застосування бомб, зілля, іншої зброї;
  • приємні нагороди.

Раннер має чудову графікою з соковитими фарбами. Він виділяється серед інших проектів жанру завдяки поглибленому сюжету і розширеному спектру завдань. Будівництво і зміцнення бази, розробка зброї не вимагають багато енергії, але вносять різноманітність, викликають бажання уважно стежити за тим, що відбувається. Зміна локацій також сприяє виключенню нудьги. Мутанти зявляються не на кожній дорозі, що трохи знижує передбачуваність процесу.

З великими антагоністами потрібна гранична обережність: вони атакують першими і влучно кидають свої снаряди, коли герой ще знаходиться далеко від місця зустрічі. Доведеться бігти назустріч ворогу і ухилятися від кинутих їм елементів. Зупиніть кожного помічника і врятуйте незліченні всесвіти!


Реклама

Crash Bandicoot Mobile для LG L35

Усі додатки King на mob-core.com.ua

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/05/14 10:31
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |