MASS FOR THE DEAD
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра MASS FOR THE DEAD  - це цікавий ролевик, в якому користувач не може вийти з RPG, застряє в віртуальному просторі і протистоїть страшним загрозам.

Двадцять друге століття порадував любителів MMORPG новим проектом з приголомшливим функціоналом. 12 років фанати захоплено грали і захоплювалися наданими можливостями, але раптово гра закрилася. Це сталося настільки швидко, що хтось не встиг навіть вийти і виявився заблокований в фантастичному світі. Саме таким героєм доведеться керувати, допомагати йому боротися з небезпеками, знищувати сильних монстрів і вирішувати питання в абсолютно іншій реальності. І діяти доведеться в статусі ватажка гільдії Мамонга.

Основна мета - зібрати загін для протистояння ворожим силам. У покрокових битвах наносити удар необхідно по черзі. Кожен персонаж володіє і трьома варіантами дій, щоб своєчасно захищатися, ухилятися від чужих ударів або атакувати. Додатково можна застосовувати три індивідуальних навички. Також у бійця є спеціальна дія, але воно одне.

В одиночних режимах боротися потрібно виключно з монстрами. Коли присутній впевненість у власних силах, можна запускати подвійне прискорення для активізації всіх процесів. Ще доступна автоматична битва, в якій персонажі бються самі. Цікавіше розрахований на багато користувачів формат, де 4 реальних користувача виводять на арену свої загони і між ними відбуваються сутички.

Відмінні риси гри MASS FOR THE DEAD:

  • покрокові битви з монстрами і не тільки;
  • вимушене присутність в віртуальності;
  • розрахований на багато користувачів і поодинокі режими;
  • функції прискорення і автоматизації;
  • щоденні і щотижневі завдання.

Якісна тривимірна графіка і незвичайний сюжет стають привертають факторами. Підопічних можна прокачувати, підвищуючи характеристики з урахуванням досвіду кожного героя. За внутрішньоігрову валюту купуються корисні предмети, які допомагають крутіше виступити в бою і швидше знищити опонента. За результатами битви також можна отримати різноманітні інструменти. Необхідно впоратися з усіма завданнями, щоб знайти вихід із замкнутого ігрового світу!


Реклама

MASS FOR THE DEAD для LG L35

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/05/13 10:35
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |