Temple Run: The Idol Game
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Temple Run: The Idol Game  - це цікава стратегія, в якій потрібно накопичувати монети для регулярного апгрейда дослідників, що біжать через смертоносні перешкоди.

Розробник знаменитого Ранера вирішив змінити алгоритм геймплея і випустив новий проект, що вимагає інших підходів до реалізації завдань. Спочатку все виглядає звично, персонажі прагнуть вперед, хочуть знайти ідола і готуються долати багато перешкод. На шляху буде багато однотипних механізмів, що таять величезну небезпеку для героїв. Складні ділянки доведеться або перестрибувати, або акуратно обходити по тонкому мосту, так щоб залізні шипи на вертикальному механізмі не зачепили крихкого людини. Підступ полягає в відсутності управління членами дослідницької групи.

Користувач здатний тільки заробляти золоті монети і купувати на них поліпшення для команди. На верхній половині екрану видно біжать герої, також зверху відображається шкала з показниками пройденої дистанції. У нижній частині можна клікати по кнопках біля фотографії кожного підопічного і здійснювати покупки, надавати апгрейди максимально часто. Періодично доводиться терпіти сходження з дистанції, разом з підказками аналізувати нюанси ситуації. Потім з урахуванням минулих помилок можна заново виводити підопічних на старт.

Відмінні риси стратегії:

  • управління командою бігунів;
  • підбір важливих апгрейдів;
  • автоматизоване переміщення героїв;
  • колекціонування артефактів;
  • пошук зробленого із золота ідола.

Антураж попередніх ігор був збережений. Історію про пошуки статуї-кумира міняти не стали, щоб фанати змогли насолодитися певним продовженням сюжету, нехай навіть в зміненому жанрі. Спектр нових здібностей приємно дивує, допоміжним інструментом іноді стає навіть магічна пил. Якщо бігунам вдавалося продуктивно рухатися вперед, при патових моментах вирішити питання на користь дослідників допомагають несподівані новини. Як варіант, відкривається інформація про наявність близнюка у якогось підопічного. А додатковий учасник завжди збільшує загальні можливості. Подаруйте науковим співробітникам шанс дістатися до мети!


Реклама

Temple Run: The Idol Game для LG L35

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/05/12 10:30
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |