LINE PokoPoko
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра LINE PokoPoko  - це забавна головоломка, в якій милий кролик рятує ліс і його мешканців від демона, виконує неординарні місії, збирає тварин по 3 в ряд.

Персонаж біжить по лісовій дорозі, і кожен її ділянка являє собою рівень з індивідуальними цілями і завданнями. Загальна схема геймплея стандартна: в ігровій зоні, розділеної на клітини, потрібно переміщати фігури звірів. Необхідно, щоб 3 або більше елементів виявилися в одній лінії і вибухнули, звільняючи місце для нових фігур. Різноманітні бустери сприяють більш частого оновлення зображень тварин на дошці. Все це доповнюється глобальним завданням по вигнанню демона і порятунку друзів з дикої природи.

Проект виділяється серед аналогів завдяки кільком форматам, що дозволяє дивитися на рішення головоломок з різних ракурсів. У місії можуть бути присутніми: тимчасове обмеження, аркадний стиль, необхідність з чимось розлучатися (віддавати, дарувати подарунки). Чи не скасовується і звичне обмеження числа переміщень. Кілька невірних ходів приведуть до вичерпання можливостей, рівень доведеться проходити заново. Вдалий маневр може зачепити недалеко лежать фрукти і збільшити кількість ходів, претендувати на отримання додаткових умінь, або інший бонус.

Відмінні риси гри LINE PokoPoko:

  • збір ідентичних тварин (від 3 і більше);
  • порятунок лісу і звірів-приятелів;
  • місії і квести;
  • фрукти з унікальними можливостями;
  • змішування декількох режимів.

Красива графіка з яскравими відтінками і позитивний настрій при будь-яких обставинах привертає гравців різного віку. Кролик регулярно віщає про нові завдання і незвичайних умовах, властивих тільки конкретного рівня. Доводиться адаптуватися до постійної зміни правил, готуватися до різноманітних складнощів. Активізація розумових процесів допоможе гордо пробігти всю стежку, без тривалих зупинок. Фрукти і бустери дають шанс на отримання високих рейтингів. Продумуйте кожен рух, стежте за різними подіями, виконуйте завдання, щоб вигнати похмуру силу з цих прекрасних територій, а також врятувати добрих звірів!


Реклама

завантажити LINE PokoPoko 2.2.2 для LG L35

Нове в цій версії
Ver. 2.2.2 Update Info

■ New regular stages,Adventure Mode stages,and event stages

■ New event features

■ Bug fixes
- We'll make a separate announcement when these new changes have been implemented.

We hope you continue to enjoy and play LINE PokoPoko!
Загальна інформація
версія 2.2.2 (104)
дата завантаження 2021-08-01 04:26
Розмір 86.38 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

BILLING

BILLING

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/05/11 12:42
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |