Heroes of Lyant
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Heroes of Lyant  - це піксельний ролевик, в якому персонаж пробирається крізь ліс і знищує на шляху монстрів, заручившись підтримкою вірних помічників.

Подорож по страшному лісі починається з визначення зовнішніх характеристик героя. Розробник пропонує великий вибір видів для бійців в стилістиці аніме. Можна керувати тендітної дівчинкою з величезним молотом в руках, зробити ставку на королеву темних сил, взяти під опіку статного і самовпевненого чоловіка, який воює з антагоністами за нестандартною методикою. Є інші персонажів, серед яких легко знайти підходящого під будь-які вимоги бійця. Крім зовнішності герої відрізняються спектром талантів, можливостями розвиватися в певних напрямках, алгоритмами застосування зброї. Навіть типи зброї підбираються строго під конкретну особистість.

У двомірному платформер гравець веде свого підопічного і декількох допоміжних персонажів. Спостерігати за тим, що відбувається доведеться з боку. Спочатку антагоністи зявляються в поле зору по одному, кількісна перевага дозволяє легко справлятися з ворогом, незалежно від його розмірів. Варто пройти трохи далі, і вороги будуть насуватися групами. Пізніше на арену прийде бос в оточенні своїх захисників. Для перемоги над таким натовпом необхідно заздалегідь отримати поліпшення. Вони доступні при якісному проходженні рівня. Можна поставити бій на паузу, якщо зявилася можливість виконати апгрейд талантів, або оновити зброю.

Відмінні риси гри Heroes of Lyant:

  • яскраві битви з чудовиськами;
  • різноманітність піксельних воїнів;
  • оригінальні таланти;
  • апгрейди умінь і підвищення рангів в діяльності;
  • небезпечні і агресивні противники.

Запропонована RPG сподобається фанатам полегшеного геймплея, де від користувача не потрібно особливої ​​напруги. Діалоги між різними героями додають сюжетну лінію, роблять процес цікавіше. Піксельний графічне оформлення додає проекту ретроградної оригінальності. Можливість вдосконалення здібностей і великий набір бонусів мотивують рухатися далі. Музичний супровід піднімає настрій навіть в нерівному бою. Допоможіть сміливою команді розправитися з усіма ворогами!


Реклама

Heroes of Lyant для LG L35

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/05/11 10:38
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |