Galactic Colonies
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Galactic Colonies  - це космічний симулятор, в якому потрібно вивчати всесвіт, відкривати незвідані планети і будувати інфраструктуру для своєї колонії.

Перспектива виснаження земних ресурсів змушує міркувати про створення комфортних умов для життя в інших точках галактики. На старті гравець має маленьку колонію і невелику ділянку безіменного небесного тіла, де відбулася висадка персонажів. Тут необхідно побудувати місто, подбати про сприятливу економіці, безпеці і якісному харчуванні жителів. Ретельне планування дій і обдумування наслідків дозволить розширити захоплену зону, залучити інших колоністів.

Запаси продовольства - важливий фактор для підопічних. Якщо продуктів стане менше - чисельність колонії знизиться. Зведення ферм і житлових будівель допоможе уникнути негативного сценарію. Ферми біля водойми принесуть додаткові бонуси, забезпечать зростання харчового виробництва. Біля промислових будівель краще не будувати будинки - забруднена атмосфера не приверне багато бажаючих на поселення. Варто звернути увагу на розміщення обєктів, аналізувати можливі вигоди або втрати. При наявності достатнього числа працівників можна займатися вивченням інноваційних технологій. Зявляється ресурс для захоплення нових планет, зростання зони впливу. Без досліджень роздобути інопланетні території не вдасться.

Відмінні риси гри Galactic Colonies:

  • створення і планомірне розширення територій;
  • дослідження галактичного простору;
  • робота з новими технологіями;
  • запуск виробництва;
  • колонізація різних планет.

Симулятор привертає широкими можливостями для розвитку цивілізації. Алгоритми, напрямок, і темпи прогресу користувач вибирає самостійно. Гравцеві доведеться адаптувати інфраструктуру під арктичний, тропічний або інший клімат. Легких рішень завдання облаштування світу для цілої цивілізації не передбачає. Розробники наділили проект інтуїтивним управлінням, стандартної механікою і улюбленої класичної стратегією. Безмежні простори галактики гарантують масу веселощів і цікавих подій!


Реклама

завантажити Galactic Colonies 1.34 для LG L35

Нове в цій версії
* Improved support for calendar formats
* Improved startup time
* Improved online connectivity
Загальна інформація
версія 1.34 (334)
дата завантаження 2021-08-21 15:30
Розмір 95.02 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

BILLING

BILLING

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/05/10 10:26
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |