Ceres M
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Ceres M  - це стратегічний ролевик, в якому належить зібрати команду сміливих персонажів і підготувати їх до протистояння монстрам, детально прораховуючи нюанси тактики.

Гравець отримує стандартне завдання по створенню загону з аніме-героїв і чарівних помічників. Глобальною метою стане знищення монстрів, конкретизація завдання залежить від обраного формату геймплея. Фанатам тестування різних режимів сподобається різноманіття місій. Можна виходити на арени для PvP битв з підопічними реальних гравців, підкорювати вежі, влаштовувати рейди на підземелля з монстрами і пробувати інші варіанти, які підходять для будь-яких ситуацій і настроїв.

Воїни готові активно боротися, рівень їх сил і актуальність апгрейда здібностей командувач повинен оцінювати сам. Варіацій апгрейдів маса, кожен знайде для своїх героїв відповідні вміння і буде покращувати їх у міру необхідності. Розробник пропонує розглянути RPG з нового ракурсу, випробувати гру без автоматизації. У багатьох схожих проектах користувач стає стороннім спостерігачем за битвами. Тут звичний алгоритм порушений, керуючих буде брати активну участь в битвах, коригувати маневри підопічних і впливати на хід кожного бою. Перекласти відповідальність на персонажів не вийде, вони всього лише виконують поставлені завдання.

Відмінні риси гри Ceres M:

  • створення загону для боротьби з монстрами;
  • більше двох сотень бійців;
  • широкий спектр поліпшень для воїнів;
  • відсутність автоматичної битви;
  • PvP, рейди, підкорення веж і інші режими.

Шикарне графічне оформлення в азіатському стилі привертає увагу і не дає відірватися від екрану. Ефектні локації дарують візуальну насолоду, навіть коли доводиться ставити на паузу. Огляд від третьої особи дає можливість споглядати те, що відбувається з боку і навіть міняти положення камери, щоб розглянути ворога докладніше і зрозуміти, як до нього краще підійти. Сотні героїв мріють стати частиною вашої армії і відправитися на складні завдання під керівництвом уважного командира. Набирайте кращих, щоб приміряти роль самого мудрого головнокомандувача в ігровому всесвіті.


Реклама

завантажити Ceres M 1.1.47 для LG L35

Нове в цій версії
Bug fixes
Загальна інформація
версія 1.1.47 (78)
дата завантаження 2020-05-08 15:24
Розмір 77.53 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.2+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

записувати аудіо

записувати аудіо

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BILLING

BILLING

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/05/09 12:20
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |