Shadow of Nyog
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Shadow of Nyog  - це пригодницький рогалик, в якому має бути досліджувати похмурі землі, брати участь в покрокових битвах, розкривати таємниці страшного туману.

Гравець виявляється в проклятому світі, де панують сірість і темні тони. Головним охоронцем цього простору за легендою є туман, існуючий за межами розглянутого виміру. Сюди заходило мало героїв, і ніхто ніколи не виходив звідси, тому у користувача є вагомі причини для побоювань за своє життя. Туман навязує свої ідеї, через що прийшли забувають про цілі своєї подорожі і починають діяти в чужих інтересах, без урахування власної думки. Користувач регулярно буде поставати перед складним вибором, його рішення вплине на подальший хід подорожі. Небезпеки гарантовано зявляться після будь-яких відповідей на поставлені завдання, важливо аналізувати події і зважувати ризики.

Тут доведеться перетнутися з різними істотами, більшість з них буде мати негативні наміри щодо новоявлених гостей. Для виживання доведеться битися, застосовуючи багато нестандартних, але дуже дієвих інструментів (іноді навіть музичних). Чарівні сили допоможуть герою і його помічникам в ризикованих покрокових боях. Кожного члена команди необхідно забезпечити потрібним спорядженням, дати доступ до предметів, що розкриває незвичайні бойові таланти.

Відмінні риси гри Shadow of Nyog:

  • часті покрокові битви;
  • зустрічі з неординарними персонажами;
  • застосування і апгрейд крутих здібностей;
  • ситуації з вибором дій;
  • вплив рішень на розвиток історії.

Крім боротьби воїни будуть займатися вирішенням головоломок і вивченням похмурих, але дуже цікавих локацій. Навязування незнайомцям дивних думок виконується заради приховування великих секретів. Якщо вдасться встояти і наблизитися до таємниць, можливо на цілі подорожі захочеться поглянути з іншого ракурсу. Якісне графічне оформлення оригінальні персонажі і різноманітність завдань приверне фанатів RPG. Імовірність вижити в запропонованих умовах мізерно мала, йти вперед потрібно, якщо цікавість перед невідомим перевищує всі реальні та уявні небезпеки.


Реклама

Shadow of Nyog для LG L35

Рейтинг:

(1)
0.88★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/05/09 10:56
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |