Meowar
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Meowar  - це котяча стратегія, в якій солдати, які володіють магією обєднання, борються з зомбованими тваринами, зараженими невідомою хворобою.

У світі кішок раптово зявився важку недугу, що перетворює доброзичливих звірів в кровожерних зомбі. Як з ними боротися - незрозуміло, раніше на цих землях панували благодать і спокій, про війни ніхто не замислювався. Велика кількість сіл пропало, ходячі мерці почали бродити всюди. Сміливі хвостаті зібралися разом і попросили вищі сили навчити їх бойовому мистецтву. Прохання було почуте, які просили стали крутими солдатами і отримали в якості бонусу чарівну опцію злиття.

Клерик, рейнджер і боєць можуть утворювати три гібридних типу персонажів, що поєднують різні здібності. Кожна гібридна особистість має 5 ступенів поліпшень. Натреновані воїни вступають в битви і докладають багато зусиль для захисту територій, на які ще не проникла хвороба. Нежить регулярно вдосконалюється, демонструє нові вміння в атаках. Найстрашніше - постійне збільшення числа заражених створінь. Героям доводиться адаптуватися до нових умов і посилювати методи протистояння антагоністів.

Відмінні риси гри Meowar:

  • боротьба воїнів з ходячими мерцями;
  • три види солдатів, три варіанти їх обєднання;
  • до 5 рівнів апгрейда;
  • різноманітність доступних класів;
  • порятунок котячої цивілізації.

З 11 класів персонажів можна створювати армії з ухилом в будь-який напрямок. Лучники, шамани, маги, цілителі, володарі мечів, монахи та інші герої готові захищати цивілізацію. Система обєднання видів дозволяє комбінувати воїнів прямо в процесі битви. У нижній зоні екрана відображаються карти з доступними кішками, там же можна бачити результати злиттів.

Легкий сюжет і чітке завдання дають можливість швидко зорієнтуватися і приступити до боїв. Зомбі на стандартному алгоритму насуваються хвилями, потрібно наближатися до ворогів і наносити удари. Приготуйтеся до дій у відповідь і намагайтеся накопичувати сили підопічних. Кішкам потрібно повернути мирну ауру і можливість просто насолоджуватися своєю ідеальністю!


Реклама

завантажити Meowar 0.6.9.6 для LG L35

Загальна інформація
версія 0.6.9.6 (2000138)
дата завантаження 2021-06-12 14:37
Розмір 101.86 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM8
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

ACCOUNT_MANAGER

ACCOUNT_MANAGER

використовувати облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі подавати запити на маркери автентифікації.

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

BILLING

BILLING

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/05/07 12:39
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |