Dawn: Genesis
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Dawn: Genesis  - це захоплююча стратегія, в якій потрібно зупинити нападників інопланетян і займатися поліпшенням технологій заради порятунку згасаючого світу.

Інопланетні істоти спланували захоплення наших територій для перетворення планети в зневоднених пустелю. Вороги цілеспрямовано рухаються вперед, людству необхідні захисники. Підопічні гравця можуть приєднатися до воїнів, що перешкоджає реалізації темного сценарію. Необхідно звести опорні бази для надійного захисту бійців. Через військових дій землі швидко спустошуються, але при сильному бажанні можна добути багато ресурсів і забезпечити загін регулярними апгрейдами. Руїни також варто дослідити, серед них гарантовано залишилося багато корисних речей.

Вороги використовують інноваційне зброю, кожен раз завдають великої шкоди для тих, хто вижив. Розробка нових технологій і подальше їх впровадження у виробництво та інші сфери допоможе швидше відновлюватися, виставляти більш потужний захист, сильніше атакувати антагоніста. Особливий акцент варто зробити на генної інженерії. Якщо вдасться розкрити таємницю генного коду, то в армії зявляться унікальні бійці з вражаючим набором здібностей. Ці персонажі стануть елітою, яка зумовлює перемогу світлої сторони.

Відмінні риси гри Dawn: Genesis:

  • створення армії для боїв з інопланетянами;
  • повернення захоплених земель;
  • будівництво та зміцнення військових баз;
  • тренування підопічних;
  • альянси для участі в онлайн-битвах.

Битви з представниками інших цивілізацій можна розбавити внутрішньовидової боротьбою в режимі реального часу. Розробник пропонує гравцям обєднуватися і протистояти чужим військам, під командуванням таких же користувачів. Побудова грамотної стратегії дозволить адаптуватися під різні ситуації і переламувати хід битви в свою користь. Тренуйте бійців, розвивайте їх таланти і готуйтеся до складних битв.

Симпатична графіка і складні місії відвернуть від повсякденності і змусять сконцентруватися на порятунок світу. Від командира залежить готовність підлеглих і швидкість вирішення поставлених керівництвом завдань. Проженете всіх антагоністів і припиніть хаос на довіреній території!


Реклама

Dawn: Genesis для LG L35

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/05/05 10:43
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |