Sky Block
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Sky Block  - це творча вижівалка, в якій потрібно продовжити своє перебування на острові, контактуючи з різними персонажами і виконуючи цікаві завдання.

Підопічний гравця потрапляє на піксельний острів, оглядає його, і починає облаштовувати території. Чудовий момент для включення фантазії, реалізації нестандартних ідей. Можна побудувати цілу імперію, продумати алгоритм розміщення різних будівель, встановити механізми для видобутку ресурсів з надр. Знайдені скарби дозволяють мінімізувати обмеження і користуватися всіма розблокованими опціями. Ігрові речі легко продаються і купуються, в спеціальному магазині завжди багато крутих пропозицій.

При дослідженні печер персонаж неодмінно зіткнеться з монстрами, хоча нечисть періодично гуляє і на найбільш видних місцях. Боси також не упускають шансу вигнати новоявленого гостя. Битви з чудовиськами - важлива складова пригоди.

В онлайні можна взаємодіяти з іншими героями, спільно будувати інфраструктуру, вирішувати питання. Допускається запрошення користувачів на свою ділянку суші або відвідування чужих земель. При підключенні до приятеля будь-які завдання розрулювати швидше, але поява в світі незнайомого гравця теж гарантує цікавий досвід, а можливо і формування нової дружби. В онлайні з усіма складнощами доводиться справлятися самостійно, однак за рішення не потрібно звітувати перед незнайомцями.

Відмінні риси гри Sky Block:

  • створення островів і будівництво обєктів на них;
  • дослідження околиць;
  • видобуток цінних ресурсів;
  • запрошення інших користувачів на свої землі;
  • PvE і PvP режими.

Розробник пропонує розглянути світ як набір островів, де виживати складно, але реально. Графіка в кубічному стилі додає в історію ретро-ноти. Основну місію можна розглядати як небезпечну місію з високими ризиками, або забавна пригода, яке приносить веселощі. У пісочниці гравець визначається зі стратегією і вершить долю довіреної йому маленького світу. Насолоджуйтеся красивим інтерфейсом і приємним музичним фоном, виживаючи в незвичайних кубічних просторах.


Реклама

завантажити Sky Block 1.3.1.4 для LG L35

Нове в цій версії
What's new in 1.3.1.4
1.Game optimizated
Загальна інформація
версія 1.3.1.4 (4069)
дата завантаження 2021-08-27 16:42
Розмір 82.75 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

закривати інші програми

Дозволяє програмі припиняти фонові процеси інших програм. Це може зупиняти запущені програми.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

BILLING

BILLING

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

sp

sp

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

зйомка фото й відео

Дозволяє програмі фотографувати та записувати відео за допомогою камери. Такий дозвіл дає програмі змогу будь-коли використовувати камеру без вашого підтвердження.

змінювати налаштування системи

Дозволяє програмі змінювати дані налаштувань системи. Шкідливі програми можуть пошкодити конфігурацію вашої системи.

під’єднуватися до й від’єднуватися від Wi-Fi

Дозволяє програмі під’єднуватися до точок доступу Wi-Fi та від’єднуватися від них, а також вносити зміни в налаштування пристрою для мереж Wi-Fi.

записувати аудіо

записувати аудіо

змінювати налаштування звуку

Дозволяє програмі змінювати загальні налаштування звуку, як-от гучність і динамік, який використовується для виводу сигналу.

створювати облікові записи й установлювати паролі

Дозволяє програмі використовувати можливості автентифікатора облікового запису AccountManager, зокрема створювати облікові записи, а також отримувати та встановлювати паролі до них.

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

вмикати й вимикати синхронізацію

Дозволяє програмі змінювати налаштування синхронізації для облікового запису, наприклад, вмикати синхронізацію програми Люди з обліковим записом.

додавати або вилучати облікові записи

Дозволяє програмі виконувати такі операції, як додавання та видалення облікових записів і видалення паролів до них.

використовувати облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі подавати запити на маркери автентифікації.

PUSH_NOTIFICATION_TOKEN_UPDATE

PUSH_NOTIFICATION_TOKEN_UPDATE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/05/04 13:01
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |