Elite Motos 2
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Elite Motos 2  - це нова версія прикольного симулятора, в якому має бути кататися по місту на відмінних мотоциклах і заробляти гроші перевезенням людей або вантажів.

Персонаж сідає за кермо двоколісного друга і починає подорож. Душа вимагає веселощів і розваг, але на старті рекомендується приділити увагу заробітку коштів. У правому верхньому куті розміщена шкала доступних фінансів. Чим більше вдалося заробити, тим розкішніше можна відпочивати. Показник швидкості пересування відображається прямо під грошової лінією. А зліва вгорі видно карта, де відзначені місця отримання замовлень, заправки, магазини, кафе та інші важливі точки.

Частоту прийому замовлень можна регулювати на свій розсуд, але з виконанням взятих зобовязань зволікати не варто. Можна просто покататися, насолодитися хорошими дорогами. Але обсяг бензобака не безмежний, через час виникне необхідність підвищити рівень палива, а без грошей отримати нову порцію бензину не вдасться. Але будь-яка поїздка допоможе краще пізнати місто, що вплине на швидкість виконання завдань. Потрібно навчитися знаходити баланс і уникати крайнощів.

Відмінні риси гри Elite Motos 2:

  • поїздки на крутих мотоциклах;
  • бажане дотримання правил на дорозі;
  • зміна одягу, зачіски та інших параметрів;
  • широкі можливості для заробітку коштів;
  • розширений спектр розваг.

На карті видно тільки найближчі точки, що трохи ускладнює орієнтацію в незнайомому населеному пункті. Щодо підвезення людини або доставки вантажу, працівник має лише умовну точку на тій же схемі. Якщо за збігом обставин довелося довго їхати в іншому напрямку, то бажане місце зупинки може зникнути з путівника. Це один з важливих недоліків, хоча з графічного оформлення і числу розважальних закладів явно видно прогрес другої версії.

При наявності коштів, героя можна переодягти, нагодувати, змінити йому імідж. У місті багато людей, вміння контактувати з ними дасть можливість продуктивніше працювати і яскравіше відпочивати. Ганяйте по симпатичним локаціях, перевозите пасажирів і доставляйте посилки без зайвих витрат часу. Кращі мотоцикли чекають своїх водіїв!


Реклама

завантажити Elite Motos 2 5.8 для LG L35

Нове в цій версії
Nova Moto - G650!
Correção de Bugs.
Загальна інформація
версія 5.8 (60)
дата завантаження 2021-08-12 01:57
Розмір 145.27 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

Усі додатки Souza Games на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/05/04 10:58
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |