Lucid Adventure: Idle RPG
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Lucid Adventure: Idle RPG  - це барвистий ролевик, в якому належить бігати по казкових лісах, атакувати численних монстрів, збирати нагороди за убитих антагоністів.

У переповнений злими істотами ліс забігає цілеспрямований воїн і починає битися з кожним зустрінутим ворогом. Вороги активізуються і атакують раптового гостя, але він легко відбивається на стартових позиціях. Кілька помахів заточеного холодної зброї вистачає, щоб змусити монстра розчинитися в повітрі. На дорозі залишаються тільки монети, вони стануть першим заробітком воїна. Поступово число противників збільшується і рівень їх можливостей зростає. Якщо з самого старту персонаж діяв вправно і грамотно - йому дають помічника. Пізніше дуету сміливих мультяшних хлопців також знадобиться підкріплення, загін під управлінням гравця буде поступово розростатися.

Кожен новий боєць може похвалитися неординарними уміннями. Розробники створили багато унікальних персонажів. Доведеться розбиратися з великим вибором поліпшень і аналізувати, кому додаткові сили потрібніше в конкретний момент часу. Смішні помічники будуть йти за основними бійцями, але робити менше дій. Хтось натовпом понесе мішок, магнітом притягує золото убитих, інші порадують підтримкою в інших формах.

Відмінні риси гри Lucid Adventure:

  • прикольні герої;
  • застосування декількох бойових тактик;
  • різноманітність зброї;
  • широкі можливості для апгрейдів;
  • привласнення монет і призів.

У строкатому лісі може виникнути бажання зупинитися і помилуватися природою, але розплодилися монстри змушують постійно збільшувати темп руху. Зупинка буде виправданою при намірі обміняти накопичені бонуси на додаткову силу. Але навіть у вимкненому стані гра триває і підопічні набирають трофеї, щоб відзвітувати перед командиром, коли він повернеться.

Крім стандартних антагоністів воїни перетнуться з босами. Значна частина ігрового процесу автоматизована, підказки та діалоги між підлеглими допомагають розібратися в тонкощах того, що відбувається. Допоможіть легендарному загону очистити ліс від антагоністів!


Реклама

завантажити Lucid Adventure: Idle RPG 1.62 для LG L35

Нове в цій версії
1. Hohoians equipment set effect and bug fixes
2. Package subscription cancellation related description added
3. Advertisement module modified

Got feedback? Leave a review or visit http://customer-m.withhive.com/ask and drop us a line!
Загальна інформація
версія 1.62 (88)
дата завантаження 2020-09-04 18:13
Розмір 78.88 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.2+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

BILLING

BILLING

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

Усі додатки Com2uS на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/05/01 10:05
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |