Totally Reliable Delivery Service
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Totally Reliable Delivery Service  - це цікавий симулятор, в якому курєр доставляє посилки, використовує в роботі наземний, водний і повітряний транспорт.

Підопічний гравця підходить до складу, бере посилку і намагається донести її до транспортного засобу без пошкоджень. Далі співробітнику поштової компанії належить їхати, пливти і навіть летіти, керуючи різними пристроями. Химерні механізми для переміщення по повітрю, автомобілі химерних форм, прикольні човни і інший транспорт надходить в розпорядження відповідального курєра. Після поїздки потрібно взяти посилку і донести її до певної точки. За виконання місії герой обовязково отримує бали і приступає до наступного замовлення.

Ускладнює завдання ragdoll-фізика, неповороткий персонаж може випадково упустити цінний вантаж. Керування транспортним засобом також змушує зосередитися. Перешкоди і випадкові предмети провокують аварії та падіння. Пошкодження коробки і її вмісту призводить до зниження кінцевої вартості, зменшення нагороди. Можна займатися доставкою самостійно або включати багато користувачів режим для спільної роботи з 3 іншими персонажами. Колегами будуть управляти реальні користувачі.

Відмінні риси гри Totally Reliable Delivery Service:

  • доставка вантажів в різні точки;
  • керування автомобілем, катером, літаком;
  • велика кількість перешкод на шляху;
  • ризик зіткнень і травм;
  • командний і одиночний формати.

Є багато варіантів кастомізації курєра, частина його зовнішніх параметрів піддається зміні. Якщо робота втомила, дозволяється зробити паузу. Таймери і тимчасові рамки включаються тільки коли персонаж взяв вантаж. Тривалість відпочинку між доставками не обмежується, будь-які предмети і пристрої ігровий всесвіту можна задіяти і для розваг.

Невеликий бюджет змусив розробників заощадити на графіку і максимально спростити оформлення. Зате фізика продумана до деталей, для кожного конкретного дії потрібно докласти значних зусиль. Благо принципи управління інтуїтивні, необхідні тільки досвід і зосередженість. Доставляйте будь-які речі в ідеальному стані!


Реклама

завантажити Totally Reliable Delivery Service 1.337 для LG L35

Нове в цій версії
Minor bug fixes and improvements, analytics changes.
Загальна інформація
версія 1.337 (44)
дата завантаження 2021-08-02 17:12
Розмір 54.6 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

Усі додатки tinyBuild на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/04/30 09:59
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |