Idle Decoration Inc - Idle, Tycoon & Simulation
0 (0)

Idle Decoration Inc - Idle, Tycoon & Simulation

Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Idle Decoration Inc - Idle, Tycoon Simulation  - це будівельний симулятор, в якому має бути ремонтувати різні приміщення, наймати працівників для вирішення клієнтських завдань.

Гравець управляє невеликою обробної компанією і стежить за тим, щоб кваліфіковані персонажі діяли швидко і без шкоди для якості. Герої трудяться самостійно, керівник повинен тільки забезпечити регулярні апгрейди. Якщо клієнти будуть задоволені результатом - відкриється доступ до наступних рівнів з іншими будівлями і місіями. Серед стандартних робіт можна зіткнутися з фарбуванням стін, укладанням плитки, пересуванням предметів меблів. Автоматизований геймплей дозволяє відстежувати те, що відбувається у відносно розслабленому стані.

Будь корисний маневр приносить в казну додаткові гроші. Темп дій контролюється за спеціальним лічильником в нижній частині екрана, поруч з показником зароблених коштів. Коли є можливість найняти кількох людей - клієнт буде радий оперативному завершенню ремонту. Періодично виникає інформація про появу vip-спонсора, безкоштовних панд-помічників або інших корисних персонажів. Доцільність взаємодії з такими особистостями керуючий визначає сам. Іноді поліпшення для поточних працівників більш ефективні, ніж залучення інших осіб.

Відмінні риси гри Idle Decoration Inc:

  • здійснення ремонтних робіт в різних будівлях;
  • отримання грошей за кожну дію підлеглих;
  • залучення співробітників на роботу;
  • розблокування нових приміщень для декорування;
  • прокачування персонажів.

Користувач повинен довірити все дрібні завдання співробітникам і сконцентруватися на ідеї розвитку бізнесу. Інтерфейс проекту інтуїтивно зрозумілий, але сама робота будівельників займає багато часу. Необхідно набратися терпіння, а постійне поповнення скарбнички буде радувати і додавати приводи для побудови планів. Гравець може змінювати точку огляду і дивитися на схематичні будинку і квартири з різних ракурсів. Часті маленькі завдання зберігають азарт. Нові будинки дозволяють оцінювати зміна формату замовлень і бачити темпи зростання бізнесу. Підвищуйте кваліфікацію підлеглих і заробляйте великі гроші на результатах їхньої праці!


Реклама

завантажити Idle Decoration Inc - Idle, Tycoon & Simulation 1.0.46 для LG L35

Нове в цій версії
1.Fix bugs
Загальна інформація
версія 1.0.46 (46)
дата завантаження 2020-08-06 17:35
Розмір 33.71 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BILLING

BILLING

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/04/29 10:09
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |