Disney Mirrorverse
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Disney Mirrorverse  - це мультяшний екшен, в якому популярних персонажів потрібно зібрати в команду для битв з темними силами і відновлення порядку.

Моторошні монстри намагаються знищити чарівний світ. Гравець набирає бійців з мультиплікаційних проектів від Disney і Pixar, щоб протистояти самозванців. Можна прокачувати підопічних, займатися їх тренуваннями. По готовності бійці виходять на спеціальні майданчики і починають смертельну битву. Кожен якісний удар підвищує обсяг мани, коли її виявляється багато - у воїнів відкривається доступ до унікальних маневрів, що приносить антагоністові великі втрати. Періодично противник також отримує додаткові можливості, під час бою важливо стежити за дистанцією і не підходити до монстру занадто близько.

У кожного персонажа свої надздібності, не варто чекати ідентичного поведінки від різних видів воїнів. Монстрів на майданчиках більше, ніж носіїв добра, але вороги зявляються по одному або невеликими групами. Після зіткнення і вирішення ситуації на одній ділянці мультиплікаційні герої біжать до наступного, де їх уже чекають інші тварі. Часті апгрейди допомагають зберігати і покращувати форму підопічних. У міру розвитку ситуації можна розблокувати нових бійців і посилити команду сміливців.

Відмінні риси гри Disney Mirrorverse:

  • створення загону із знаменитими героями;
  • боротьба зі злими істотами;
  • прокачування підопічних;
  • мана для отримання нових умінь;
  • участь в регулярних подіях і місіях.

Розробник добре потрудився над графічним оформленням, додав багато яскравих фарб і спецефектів. За діалогам користувач дізнається нюанси сюжету. Персонажі обговорюють свої емоції і відчуття, діляться переживаннями, роблять різні висновки. Таким способом вони дають командиру підказки щодо побудови подальшої стратегії. Можливий розрахований на багато користувачів формат за участю кількох користувачів, і одиночна кампанія, де за порятунок світу доведеться відповідати самостійно. Захоплююча пригода з гарними і складними битвами гарантується!


Реклама

Disney Mirrorverse для LG L35

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/04/28 11:56
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |