Game of Dice
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Game of Dice  - це цікавий настільний проект, в якому має бути вибудовувати стратегію, по черзі кидати кістки і здійснювати ходи, опонувати реальним гравцям.

Користувачі роблять ставки і після кидка кісток переміщують своїх персонажів по квадратах-містам. Пересування може супроводжуватися використанням додаткових сил. У кожного гравця в нижній зоні екрану видно карти з різними діями, позитивними або негативними. Необхідно скласти стратегію, при якій доступні карти дозволять захопити більше умовних територій, паралельно потрібно послаблювати супротивників. Існують квадрати, автоматично приносять неприємності, які змушують пропускати ходи.

Ситуація частково залежить від удачі, оскільки неможливо заздалегідь передбачити, які цифри випадуть на кістках. Однак вміння планувати і опрацьовувати ходи також знадобиться. Основне завдання - створити умови для банкрутства суперника. Ходити доведеться швидко, на роздуми дається до 16 секунд. При попаданні на клітку з нічийним майном можна відразу все привласнити, на чужих клітинах доведеться віддавати мито. Коли коштів на оплату податків недостатньо, користувач оголошує банкрутство.

Відмінні риси гри Game of Dice:

  • захоплення квадратів-міст;
  • карти з крутими здібностями;
  • уникнення небезпечних зон (вязниця та інше);
  • можливість пограбування супротивників;
  • турніри і бонуси.

Присутній режим для любителів одиночної гри з 1 або 2 опонентами. Також можна влаштувати матч 2 на 2, обєднатися з приятелем або знайти союзника в онлайні. Спеціальний чат дозволяє шукати однодумців, обговорювати плани і просто спілкуватися в задоволення. Участь в щотижневих турнірах дає можливість отримати новий досвід, заявити про себе, побачити і проаналізувати ідеї і дії користувачів з усіх куточків планети. Корисні призи стануть мотивацією для подальшого вдосконалення.

Сумарно створено більше 150 здібностей, які відкривають доступ до неймовірних варіантів комбінацій. Графіка в аніме-стилістиці виглядає гідно, творці проекту не шкодували сил на якісну візуалізацію того, що відбувається на ігровому столі. Протестуйте свою удачу і проявіть талант справжнього стратега!


Реклама

завантажити Game of Dice 3.31 для LG L35

Нове в цій версії
▶ We invite you to the ‘NEW Map: Mad Circus’.
▶ Best out of 3! ' ‘NEW Content: Final Tournament'
▶ Welcome new Duelists! 『Huge Starter Boost Project』
Загальна інформація
версія 3.31 (131)
дата завантаження 2021-09-04 10:06
Розмір 72.19 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BILLING

BILLING

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/04/28 09:52
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |