Arcane Showdown - Battle Arena
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Arcane Showdown - Battle Arena  - це цікава стратегія, в якій потрібно сформувати бойову колоду і заручитися підтримкою монстрів для протистояння ворогам в битвах.

Гравець буде командувати армією різноманітних створінь, готових слухняно виконувати будь-які завдання. Серед основних цілей фігурують захист бази і розширення володінь. Територій навколо багато, власник кожної ділянки має аналогічні плани. Необхідно ретельно зміцнювати свою зону і уважно стежити за тим, щоб під час походів на неї ніхто не зазіхав. Кожен елемент архітектури просочений магічними властивостями. Статуї сприяють зміцненню сил і показників здоровя. Маяки також сильно впливають на стан воїнів. А заклинання дозволяють отримувати нові ресурси і апгрейди для солдатів.

У нижній зоні екрану розташовуються карти з персонажами. Залежно від ситуації командир вибирає, кого в якій послідовності активувати. Можна викликати цілий загін певного виду монстрів або заручитися разової стихії. Після нанесення удару варто чекати у відповідь маневру від ворога, в ході бою легко визначити, наскільки ефективною була первісна стратегія.

Допускаються PvP-бої з реальними опонентами. Можна запрошувати приятелів для спільного протистояння антагоністів, або битися один проти одного. Зіткнення з арміями незнайомих гравців з усього світу також можливі. Кожен користувач має свою колодою, і чим більше в ній карт, тим ширше можливості створення нестандартної тактики поневолення ворога.

Відмінні риси гри Arcane Showdown:

  • збір колоди фантастичних бійців;
  • захист своєї бази, напад на чужі території;
  • покрокові битви;
  • виклик монстрів-помічників;
  • різні режими геймплея.

Симулятор виділяється серед аналогів різноманітністю місій, симпатичною графікою і містичної ідеологією. Забавні монстри відносяться до кожного завдання вкрай відповідально. Вони не бояться пожертвувати життям заради виконання бажання командувача. Предмети з чарівними властивостями змушують часто освоювати нові можливості, навіть аналізувати дію інструментів тестуванням на супротивників. Беріть участь в епічних битвах і розширюйте володіння, правильно використовуючи доступну магію!


Реклама

завантажити Arcane Showdown - Battle Arena 1.4.0 для LG L35

Нове в цій версії
A new version is here with additional features.
* Try out new deck combinations with the Randomize Deck tool
* Sort cards by their School of Magic
* Rune and Elder Rune Chests now grant the correct amount of essence plus additional bug fixes!
Загальна інформація
версія 1.4.0 (54)
дата завантаження 2021-02-06 22:26
Розмір 114.57 MB
Український немає
вимоги
андроїд 6.0+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

BILLING

BILLING

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

зйомка фото й відео

Дозволяє програмі фотографувати та записувати відео за допомогою камери. Такий дозвіл дає програмі змогу будь-коли використовувати камеру без вашого підтвердження.

дозволяти отримання багатоадресних пакетів через Wi-Fi

Дозволяє програмі отримувати пакети, надіслані за допомогою групової адресації на всі пристрої в мережі Wi-Fi, а не лише на ваш пристрій. Використовує більше заряду, ніж режим небагатоадресних пакетів.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/04/26 09:40
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |