Heroes 9: Awakers
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Heroes 9: Awakers  - це епічність ролевик, в якому фантастичні бійці бються проти злих сил, обєднують бойові мистецтва з чарами заради світлого майбутнього.

Користувач формує міні-армію, готову боротися за порятунок світу. У розпорядженні командира представники різних типів військ, що володіють неординарними уміннями. Крім стандартних бойових навичок деякі можуть проявляти цілющі таланти, або задіяти магію. Поєднання таких персонажів при грамотній стратегії робить загін непереможним. На поле бою може виходити не більш ніж 9 героїв. Якщо можливостей для підтримки і розвитку армії такого розміру не вистачає, прийнятний вихід на битву з меншим складом.

При виборі PvP-сутичок загін користувача буде битися з підопічними інших гравців, а після перемог отримувати нагороди, і заробляти рейтинги. Події на аренах змусять напружитися і сконцентруватися на грамотної стратегії, яка б показала кращі сторони кожного воїна.

У режимі кампанії доведеться битися з моторошними монстрами, виконувати місії по знищенню ворогів на окремих зонах. Після декількох короткострокових битв з успішним результатом можна розраховувати на відкриття скрині з золотом. Дорогоцінні монети дозволяють купити спорядження та інші корисні для воїнів речі. Розблокування поліпшень і додаткових здібностей теж вимагає грошових вкладень. Ігрова валюта дозволить удосконалити навички бійців і підготувати їх до боїв з більш сильними чудовиськами.

Відмінні риси гри Heroes 9: Awakers:

  • створення загону з 9 персонажів;
  • комбінування різних видів військ;
  • битви на аренах і в оффлайн-кампаніях;
  • отримання трофеїв і скринь з коштовностями;
  • застосування магічних сил і бойових тактик.

Проект приємно дивує графічним оформленням і спецефектами. Барвисті локації немов занурюють гравця в атмосферу чарівництва, де потрібно поставити крапку в протистоянні темряви і світла. Облики персонажів в стилі фентезі підсилюють створений антураж, зброя повністю відповідає нестандартним запитам кожного воїна. При нанесенні шкоди супротивнику можна спостерігати уповільнення і деталізацію ударів. Наведіть свою девятку героїв до тріумфу!


Реклама

Heroes 9: Awakers для LG L35

Рейтинг:

(3)
2.85★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/04/25 12:54
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |