Lord of Heroes
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Lord of Heroes  - це цікавий ролевик, в якому потрібно збирати загін і вживати заходів для захисту королівства від ворогів і друзів, які почали змову.

Через таємної угоди псевдо-союзників ціле держава опинилася на межі краху. Воїни погоджуються битися тільки під управлінням представника вищого рангу. Ця роль дістається підопічному гравця. Для старту потрібно вибрати стать персонажа, зачіску і відтінок шкіри. Далі один з помічників попросить підписати документи, вказати імя героя. Після настройки базових характеристик можна вступати в діалоги і мотивувати підлеглих до активної поведінки в битвах. За антагоністами далеко ходити не доведеться, вони самі виникнуть прямо королівського будинку, щоб підкреслити масштаби ризиків.

Бойцов в розпорядженні мало, але перемоги в битвах дозволять командиру розвиватися і отримувати нових персонажів після вдалих боїв. Нанесення шкоди виконується автоматично, але вибір атакуючого залишається за гравцем. Підлеглих можна покращувати, надавати їм багато видів обмундирування. Якщо воїн добре тримається під час бою, особливий індикатор буде виділятися на тлі низького запасу сил інших героїв. Грамотний розподіл зусиль допоможе розблокувати нові вміння незадовго до фінішу бою, і максимально збільшити шкоди опонує команди.

Відмінні риси гри Lord of Heroes:

  • набір бійців для участі в жорстоких боях;
  • покрокові битви;
  • апгрейд спорядження, навичок та інших параметрів;
  • глибока сюжетна лінія;
  • прийняття складних і відповідальних рішень.

Якісна графіка в стилістиці аніме підкріплюється цікавим сюжетом з несподіваними поворотами подій. Змова змушує сумніватися в кожній людині з близького оточення. Відсутність прямого управління бійцями компенсується гарною системою прокачування і додатковими навичками, що виникають прямо в процесі бою. Епічно виступу загонів дозволяють викрити ворогів. Також при бажанні можна дізнатися багато секретів і зясувати, як повернути спокій на території королівських володінь. Спробуйте виступити проти хитрих і сміливих змовників!


Реклама

Lord of Heroes для LG L35

Усі додатки CloverGames на mob-core.com.ua

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/04/24 10:37
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |