Pocket Roguelike
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Pocket Roguelike це рольовий проект, підготовлений розробниками з Takomo Games, який має на увазі, що ви любите ретро-тематику, так як тут і графіка піксельна і складність висока, а самий пікантний момент в тому, що ваш персонаж смертний, що мається на увазі в самій назві гри.

Для тих, хто не знайомий з поняттям «Roguelike» і не цікавився подібними іграми раніше - розповімо трохи докладніше.

Найбільш поширений і звичний варіант смерті персонажів в рольових іграх передбачає, що ви або можете звернутися до минулого точці або моменту збереження, або, вас відправляє в якусь вихідну локацію. При цьому, ви не втрачаєте весь досвід, прокачані вміння і часто навіть речі в інвентарі залишаються (за рідкісними винятками), так що, можете заново пробувати пройти складну ділянку.

У разі якщо в грі прийнята система смертності персонажа, більш класичне назва якої звучить як «Roguelike», передбачає, що після смерті (однієї єдиної по будь-якої причини) ви втрачаєте взагалі все, крім свого особистого досвіду, а гру доведеться починати заново з абсолютно « голим »персонажем.

Само собою, завдання даної системи - ускладнити ігровий процес, додати нотки «хардкору» і тим самим, підігріти інтерес у шанувальників. Ось тільки з роками їх стає все менше, а шкода.


Проте, новинка передбачає не тільки смертність персонажа, а й рівні будуть генеруватися кожен раз заново, а значить, ви отримаєте абсолютно нову екіпіровку, нові перешкоди і інші нюанси, так що, можете навіть не намагатися запамятати. А що стосується інших нюансів - це типова історія про пробудившееся зло, яке ваш герой повинен зупинити, але чи вистачить у вас терпіння?


Особливості гри Pocket Roguelike для андроїда:

  • Вас чекає 50 рівнів, але після кожної смерті вашого персонажа вони генеруються заново, випадковим чином;
  • Більше 250 предметів зброї та екіпіровки, які теж трапляються випадковим чином;
  • 5 різновидів персонажів, кожен зі своїми особливостями;
  • 35 навичок, які можна прокачувати;
  • Більше 50 видів супротивників;
  • Розвинена торгівля з NPC в місті;
  • І найголовніше - ваш персонаж смертний, не забувайте це!
  • А ще, в грі немає ніяких покупок, вона повністю безкоштовна.

Недоліки гри:

  • Графіка і формат не для всіх ... це складно назвати явним мінусом проекту, тому що саме таким він і задумувався, але це точно обмежить аудиторію;
  • Присутній реклама.

Підсумок: гра Pocket Roguelike не єдина в своєму жанрі, а й конкуренції в ньому практично немає, так що, якщо ви любите цей жанр - ви знаєте що робити.


Реклама

завантажити Pocket Roguelike 2.5.15 для LG L35

Нове в цій версії
* Nerfed orc archers (removed chance of bleeding)
* Added mute all sounds setting
* Updated Google Play IAP library
* Updated Ad platform SKDs
Загальна інформація
версія 2.5.15 (2005015)
дата завантаження 2021-08-21 15:29
Розмір 134.32 MB
Український немає
вимоги
андроїд 6.0+
архітектура ARM8 ARM7 x86_64 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BILLING

BILLING

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

Усі додатки Takomo Games на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/04/23 12:22
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |