Komori Life
4.7 (4)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Komori Life  - це японська симулятор для андроїда, в якому гравцеві належить дивитися за будинком і присадибною територією, щоб назбирати ярини, готувати смачні страви, знайомитися з різними персонажами.

Підопічна гравця живе в сільській місцевості, її житло виглядає занедбаним і перебував у занедбаному стані. Щоб змінити цей фактор, необхідно заробляти монети за працю на власній ділянці. Там є сад, город і багато інших цікавих майданчиків. Постійна праця дасть можливість отримувати гідну оплату праці і займатися облаштуванням свого будинку. У населеному пункті багато мудрих і цікавих людей. Діалоги з ними збагатять знання, розширять кругозір, допоможуть розставити пріоритети. А ще нові знайомства можуть провокувати виникнення бурі несподіваних емоцій. Злість і агресія нашої героїні не притаманні, але поява закоханості у молодої леді дуже ймовірно.

Дівчина захоплена кулінарією, і кожен вирощений продукт розглядає як потенційний інгредієнт для своєї страви. Приготування їжі перетворюється в цілу виставу. На кухні вона може фантазувати, експериментувати з нестандартними поєднаннями. Ще головна героїня обожнює вихованців і мріє взяти собі кота або декількох, щоб додати більше радості в повсякденному житті. Після створення комфортної обстановки можна запрошувати в гості дорогих серцю людей, влаштовувати посиденьки. Необхідно тільки трохи змінити на краще навколишнє середовище.

Відмінні риси гри Komori Life:

  • приготування оригінальних страв;
  • збір компонентів для кулінарних шедеврів;
  • несподівані зустрічі;
  • будівництво будинку;
  • виникнення симпатії, закоханості і інших почуттів.

Японська мультиплікаційна стилістика приверне багатьох шанувальників жанру. Наявність діалогів допоможе глибше пізнати сюжет тим, хто вміє читати ієрогліфи. Графічне оформлення позбавлене масштабних спецефектів, але кількість подій, що відбуваються з головною героїнею, повністю компенсує незначні мінуси. Зведіть красиве і надійне житло, познайомтеся з безліччю цікавих особистостей. А ще спробуйте приручити кота і створити справжній рай на невеликому, але дуже затишному ділянці!


Реклама

Komori Life для LG L35

Рейтинг:

(4)
4.73★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/04/23 10:02
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |