Mob Empire
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Mob Empire це стратегія для андроїда, яка запропонує вам стильних персонажів, серед яких будуть вороги, друзі, випадкові знайомі і звичайно гангстери, велике місто, залитий променями неону і весь досвід корпорації Atari, Inc., яка виступає в даному випадку видавцем, що обовязково повинно зацікавити прихильників ігрової індустрії і її витоків.

А якщо назва Atari для вас пустий звук - знайте, що це один з першовідкривачів ігрової індустрії в тому вигляді, в якому ми її знаємо. Компанія існує з 1972 року і починала вона з створення консолей, а вже в сучасність, коли конкуренти давно втекли вперед, компанія не здається, наприклад, саме вона була видавцем першої і самої знакової частини в серії гри Driver. Але не будемо заглиблюватися в складні переплетення і історію, а поглянемо на нашу новинку.

І скажемо відразу, перше враження від гри виявилося набагато приємніше, ніж усе те, що ви отримаєте згодом ... у всякому разі, на наш смак. Але давайте по порядку.

Глибокого сюжету в грі не буде, що в цілому логічно для жанру, але прикро за фактом, так як тематика «гангстерів» завжди була повязана з масою інтриг і підстав. Проте, завязка така - ваш герой, король мафії в минулому втратив свій авторитет і вплив за той час, який провів у вязниці, проте, зараз він на волі і повинен відновити колишній вплив.

Далі, вашу діяльність можна розбити на три основні складові - підбір команди, її прокачування і оптимізація, економічний аспект, що включає будівництво магазинів і підпільних організацій і звичайно, битви з іншими представниками злочинного світу. І ось тут виникає колапс, тому що команда - все добре, економіка - відмінно, та й саме місто виглядає приголомшливо, а ось битви - покрокові карткові бої, причому назвати це якось інакше ніж пародія на карткові бої не вийде, тому що кругом є і більш просунуті представники жанру і що заважало зробити це у вигляді моделей персонажів, а не їх «плоских» форматів? Ось так і виходить ...


Особливості гри Mob Empire для андроїда:

  • Класична історія становлення кримінального авторитета
  • Гарний неоновий місто
  • Підбір і прокачування команди
  • цікаві персонажі
  • Продумуйте тактику вашого керівництва і битв
  • Ніякої реклами!

Недоліки гри:

  • Покрокові карткові битви до цього формату не підходять
  • Гра принципово відмовилася від можливості дивитися в «онлайн» ...

Підсумок: насправді, грі Mob Empire можна пробачити реалізацію бойових моментів, які так, карткові, так, покрокові, так, не справляють належного ефекту, але ось відсутність можливості битися з іншими реальними гравцями непрощенна.


Реклама

Mob Empire для LG L35

Усі додатки Atari, Inc. на mob-core.com.ua

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/04/24 12:51
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |